Aileler Yarışıyor Başvuru

TRT 1 Aileler yarışıyor 2019 programı ile yıllardır süregelen, ailelerin gönül rahatlığıyla katılabileceği ve izleyebileceği yarışma programını ve katılım şartlarını birlikte inceleyelim.

Sayfa İçerikleri

TRT 1 Aileler Yarışıyor 2019 Başvuru

Ufuk ÖZKAN‘ın sunumuyla izleyicileriyle buluşan Aileler Yarışıyor programı eğlendirirken kazandırmaya devam ediyor. Yarışmada halkın bilgi ve kültür seviyesini ölçerken kazanan takıma 10 bin Türk Lirası ödül veriyor.

Eğer siz de kendinize ve takımınıza güveniyorsanız ya da bir kez olsun şansınızı denemek istiyorsanız bu programa katılmak ve programda başarılı olarak 10 bin Türk Lirası büyük ödülün sahibi olabilme şansı için burayı tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Aileler Yarışıyor Katılma Şartları

Aileler Yarışıyor‘a 5 kişiden oluşan aile veya arkadaş grubunuzla katılabilirsiniz. Başvuru yaparken 5 kişilik takımınızın bilgilerini girmeniz gerekiyor. Bu yarışmaya başvuru yaparken beş kişiden oluşan takımızın her üyesinin bilgilerini ayrıntılı ve eksiksiz bir şekilde girmeniz zorunlu tutuluyor. Ayrıca yarışmaya katılacak olan takımdaki her üyenin de fotoğrafını eklemeniz gerektiğini unutmayın.

Aileler Yarışıyor başvuru formunda neler yer alıyor?

Aileler Yarışıyor programı başvuru sayfasında tam olarak aşağıdaki bilgileri ve belgeleri istemektedir.

“AD SOYAD: YAŞADIĞI YER: TELEFON: EKİPTEKİ SİZDEN BAŞKA BİR KİŞİNİN ADI SOYADI: MEDENİ HAL: TWITTER: YAŞ: E-POSTA: DOĞUM YERİ: EKİPTEKİ SİZDEN BAŞKA BİR KİŞİNİN TELEFONU: MESLEK: EĞİTİM DURUMU: INSTAGRAM: NEDEN BU YARIŞMAYA KATILMAK İSTEDİNİZ? YARIŞMAYA SİZİNLE BERABER KATILACAK KİŞİLERİN YAKINLIK DERECESİNİ BELİRTİNİZ. BUGÜNE KADAR BAŞINIZDAN GEÇEN EN İLGİNÇ OLAY NEDİR? İLGİNÇ BİR YETENEĞİNİZ VAR MIDIR? VARSA BELİRTİNİZ. DAHA ÖNCE BİR YARIŞMA YADA TELEVİZYON PROGRAMINA KATILDINIZ MI? KATILDIYSANIZ İSİMLERİNİ BELİRTİNİZ. NASIL BİR KARAKTERİNİZ VAR? (ÖRĞ.HIRSLI,HEYECANLI vs.) SİZCE GRUBUNUZLA KATILDIĞINIZ BÖLÜM EĞLENCELİ BİR BÖLÜM OLUR MU? CEVABINIZ EVETSE NEDEN? YARIŞMAYA KATILMAK İSTEDİĞİNİZ ARKADAŞLARINIZIN VE KENDİNİZİN FOTOĞRAFLARINI EKLEYİNİZ.”

TRT iletişim Adresleri

TRT yarışmalarına başvuru ya da başka konularda bilgi almak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz: 

TRT Genel Müdürlüğü

Telefon (Santral) :0 312 463 43 43 Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06550 OR-AN ANKARA

TRT’nin Haber ve Spor yayınlarına ilişkin eleştiri ve önerileriniz için, trthaber@trthaber.com

TRT’nin Radyo yayınlarına ilişkin eleştiri ve önerileriniz için

buy cheap kamagra online

, TRT’nin Türkiyenin Sesi Radyosu’na ilişkin eleştiri ve önerileriniz için, tsr@trt.net.tr

TRT yapımlarının arşivinden yararlanmak için, yadb@trt.net.tr

TRT Market’te satışa sunulan cd,vcd,video, kitap ve cihazlar hakkında bilgi(www.trt.net.tr) için, trtmarket@trt.net.tr

TRT Lisanslı ürünler ile ilgili detayları öğrenmek için, lisans@trt.net.tr

TRT’nin Radyo ve Televizyon vericilerinden kaynaklanan arızalar için, yayinsikayet@trt.net.tr

TRT’nin Uydu ve Kablo TV yayınlarına ilişkin eleştiri ve önerileriniz için, TRT’nin Telegün Teletekst yayınına ilişkin eleştiri ve önerileriniz için, telegun@trt.net.tr

TRT‘nin web sitesi www.trt.net.tr’ye ilişkin eleştiri ve önerileriniz için, webmaster@trt.net.tr

TRT Öneri ve Şikayetleriniz İçin:

(Alo TRT)
444 0 878
444 0 TRT

Öğrenmek istediğiniz başka bilgiler olursa bize sormaktan çekinmeyin. Televizyondan daha fazla kazanma yöntemlerini görmek için Televizyondan Kazan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın