Bitay ile Para Kazanmak

Bitay ile para kazanmak adına yaptığınız araştırma sonucunda sitemize hoş geldiniz. Son zamanlarda kripto para birimlerine olan aşırı ilgi ve alaka sonucunda insanlar daha geç olmadan kripto paralarla gelir sağlama arayışına girdiler. Öyle ki Yıllar önce 1 Bitcoin 5 Lira iken bir tanecik Bitcoin alsaydınız şimdi 140.000 (Yüz Kırk Bin) Türk Liranız vardı. Ama harekete geçmek için asla geç değildir. Bugün de ilerleyen yıllarda mutlu olacağımız adımlar atabiliriz. İşte tam da burada Bitay devreye giriyor. Yerli Kripto Para Borsası Bitay sayesinde Kripto para ile ilgili işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


HEMEN BİTAY’A ÜYE OL VE 15 LİRA KAZAN!

Sayfa İçerikleri

Bitay Nedir?

Bitay

, 2018 yılında kurulan Türkiye’nin yerli kripto para borsasıdır. Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan bu kripto para borsası sayesinde Türk Lirası cinsinde yatırım yaparak kripto paralara sahip olabilirsiniz. Bitay Platformu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli imkanlarla oluşturulan platform sayesinde 3. parti uygulamalara yer verilmediği içinde sistemsel açık vermeme konusunda güven vermektedir. Ayrıca Kripto paralarla ilgili yeterli bilgisi olamayanlar için de Akedemi başlığı altında kripto para borsalarına dair çok güzel videolar hazırlamış olması da ilgi duyanlar için ekstra yardım sağlamaktadır.

Nasıl Üye Olunur?

Bitay üyeliği için öncelikle aşağıdaki linke tıklamanız ve açılan sayfadaki formu doldurmanız gerekir.

Bitay Üyelik Başvurusu

Formda adınız, soyadınız, telefon numaranız ve e-posta adresinizi bildirmeniz istenecektir. Bunları bildirdikten sonrada e posta adresinize ve telefon numaranıza onaylamak için şifre kodu gelecektir ve siz de bu kodları siteye yazdıktan sonra artık üyelik işleminiz tamamlanmış demektir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Ayrıca yukarıdaki bağlantı ile siteye üye olmanız durumunda Bitay sizlere 15 Türk Lirası değerinde 15 BTY (Bitay) hediye verecektir.

Bitay üyeliğiniz tamamlanıp 15 TL değerindeki 15 BTY hesabınıza tanımlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için Kimlik Onayı yapmanız gerekmektedir. Kimlik onayınızı E-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İsterseniz paranızı çekip çıkabilirsiniz isterseniz de paranızı Bitcoin veya diğer kripto paralardan birine çevirerek değerlendirebilirsiniz.


HEMEN BİTAY’A ÜYE OL VE 15 LİRA KAZAN!

Bitay ile Para Kazanmak

Bitay ile para kazanmak için yapmamız gereken ilk işlemi yaparak yani üye olarak 15 TL kazandık. Şimdi de daha fazla para kazanmak için yapmamız gerekenler neler onları görelim.

“Bitay Game” başlığı altında yapılan Bitcoin Yarışmasına katılarak hem para kaybetme riski olmadan kripto paralarla işlem yapmayı öğrenebilir hem de oyuna katıldığın için ekstra 5 TL daha hesabına ekleyebilirsin. Bitay Bitcoin Yarışması, her kullanıcıya eşit bir şekilde 10000 TL değerinde sanal para verilmesiyle başlıyor. İki hafta sonunda biten yarışmada bu süreçte 10000 TL sanal parayı en iyi şekilde değerlendirerek yüksek getiri elde eden ilk 3 kişi büyük ödüllerin sahibi oluyor. Burada aslında şöyle diyebiliriz; hem Kripto para borsasında işlem yapmayı öğrenip denemeler yapıyoruz hem de eğer şansımız da yaver giderse ekstradan ödül paralar kazanıyoruz. En son yapılan yarışmada Iphone 11, 1000 TL ve 500 TL şeklinde ödüller verilmiştir.

2500 TL’ye kadar para kazanma şansı! Evet, arkadaşlarınızı da davet ederek yapacağınız işlemler sayesinde 2500 TL’ye kadar ekstra para kazanma şansına da sahip olabilirsiniz.

Bitay güvenilir mi?

Son dönemlerde kripto para borsasına olan ilgi sayesinde kendinden çok bahsetmeyi başaran yerli kripto para borsası tamamen güvenlik önlemlerine öncelik vermiştir. Öyle ki 3. parti uygulamalar dahil hiçbir ekstra sisteme gerek duymadan çalıştırılmaktadır. Şimdiye kadar yapılan işlemlerde güven zedeleyecek herhangi bir işlem olmamış gözüküyor. Siz yine de Şikayetvar daki şikayetleri de göz ardı etmeyin. Genellikle şikayetler sonrasında iptal ediliyor gibi gözüküyor.


HEMEN BİTAY’A ÜYE OL VE 15 LİRA KAZAN!

Anlamadığınız ya da sormak istediğiniz bir konu olursa bize sormaktan çekinmeyin. Para kazandıran sitelerle ilgili daha fazla bilgi almak ve internetten para kazanma yollarını öğrenmek için İnternetten Kazan kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın