Bitay’dan 250 Lira Hediye

Bitay’dan 250 lira hediye almak ister misiniz? Kripto para borsası Bitay’a buraya tıklayarak üye olun. Ardından gerekli bilgileri doldurun. Daha sonra hesabınıza yaklaşık 200 250 TL değerinde 100 Bitay coin hediyeniz hesabınıza geçecektir. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki açıklamayı okumayı unutmayın.

HEMEN BİTAY’A ÜYE OL 100 Bitay Coin Kazan

Sayfa İçerikleri

Kripto Para Nedir?

Kripto para, kısaca herhangi bir merkezi bulunmayan dijital para birimidir. Bütün işlemler “Blockchain” veritabanı üzerinden gerçekleşir. Bu da sistemi değiştirmeyi

, hacklemeyi ve aldatmayı zor veya imkansız hale getirir.

Bitcoin Nedir?

Bitcoin, oluşturulan ilk kripto para birimidir. Sınırlı sayıda üretildiği için de değeri giderek artmaktadır. Bitcoin ile ilgili daha fazla bilgi almak için Bitcoin Nedir? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bitay Nedir?

Bitay, 2018 yılında kurulan Türkiye’nin yerli kripto para borsasıdır. Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan bu kripto para borsası sayesinde Türk Lirası cinsinde yatırım yaparak kripto paralara sahip olabilirsiniz. Bitay Platformu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. Ayrıca Kripto paralarla ilgili yeterli bilgisi olamayanlar için de Akedemi başlığı altında kripto para borsalarına dair çok güzel videolar hazırlamış olması da ilgi duyanlar için ekstra yardım sağlamaktadır.

Bitay’dan 250 Lira Hediye Nasıl Alırım?

Bitay Üyelik Başvurusu

Bitay’dan 250 Lira hediye kazanmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formunda adınız, soyadınız, telefon numaranız ve e-posta adresinizi bildirmeniz istenecektir. Bunları bildirdikten sonrada e posta adresinize ve telefon numaranıza onaylamak için şifre kodu gelecektir ve siz de bu kodları siteye yazdıktan sonra artık üyelik işleminiz tamamlanmış demektir. Üyelik tamamen ücretsizdir.

Bitay üyeliğiniz tanımlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için Kimlik Onayı yapmanız gerekmektedir. Kimlik onayınızı E-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 100 Bitay token’ınız hesabınıza kilitli olarak geçecektir. İsterseniz paranızı Eylül ayında çekip çıkabilirsiniz isterseniz de paranızı Bitcoin veya diğer kripto paralardan birine çevirerek değerlendirebilirsiniz.

HEMEN BİTAY’A ÜYE OL 

Bitay’dan 250 Lira Hediye Şartları

Yukarıdaki bağlantıdan giriş yaparak davet edilen kişiler hesaplarını oluşturup doğrulamaları gerçekleştirdiğinde 100 BITAY ödül kazanmaktadır. Başka herhangi bir şart yoktur.

Bitay güvenilir mi?

Son dönemlerde kripto para borsasına olan ilgi sayesinde kendinden çok bahsetmeyi başaran yerli kripto para borsası tamamen güvenlik önlemlerine öncelik vermiştir. Öyle ki 3. parti uygulamalar dahil hiçbir ekstra sisteme gerek duymadan çalıştırılmaktadır. Şimdiye kadar yapılan işlemlerde güven zedeleyecek herhangi bir işlem olmamış gözüküyor. Siz yine de Şikayetvar daki şikayetleri de göz ardı etmeyin. Genellikle şikayetler sonrasında iptal ediliyor gibi gözüküyor.

Risk uyarısı: Kripto para alım satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Dikkat! Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Anlamadığınız ya da sormak istediğiniz bir konu olursa bize sormaktan çekinmeyin. Para kazandıran sitelerle ilgili daha fazla bilgi almak ve internetten para kazanma yollarını öğrenmek için İnternetten Kazan kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın