Firsat.Me İndirim Sitesi

Firsat.Me indirim sitesi ile yakınlarınızdaki ya da daha uzaklardaki birçok farklı hizmeti en uygun indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Günümüzde internetin birçok farklı mecralarda artık zorunlu bir gereksinim olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda bu site ile normalde yapacağınız hizmet satın alma fiyatının çok daha altındaki fiyatlara aynı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Bugünkü yazımızda sizlere günlük hayatınızda faydalanabileceğiniz yöntemlerden bahsedeceğiz. Her zaman para kazanmak tek gereksinim değildir. Bir diğer önemli konu da kazandığımız parayı nereye nasıl harcadığımızdır. İşte tam da burada sizlere yardımcı olacak bir siteyi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca yine belirtmemiz gereken bir diğer önemli konu siteyi tamamen araştırdıktan ve bir de denemeler yaptıktan sonra sizlere onaylanmış bir şekilde sunuyoruz.

Firsat.Me İndirim Sitesine üye olup hemen en uygun fiyatlı hizmeti satın alabilmek için buraya tıklayınız.

Sayfa İçerikleri

Firsat.me indirim sitesi nedir?

Firsat.me indirim sitesi kısaca bir sosyal alışveriş ve yaşam platformu olup birbirinden farklı hizmetleri, en popüler mekanlarda en indirimli fiyat garantisini müşterilerine sunmaktadır.

Şikayetvar ve firsat.me istatistiklerine baktığımızda 2017 yılı içerisinde ise gerçekleştirilen her 12.000 alışverişten sadece 1’i şikayete dönüşürken, Firsat.me’ye ulaşan her şikayet cevaplanarak %100 cevaplanma oranı yakalandı, cevaplanan şikayetlerden ise %79’i teşekküre dönüşerek %94 memnuniyet oranı yakalandı. Bu oranlara baktığımızda sitenin güvenilirliği ve şeffaflığı konusunda fikir sahibi olabiliyoruz.

Mekanların sunmuş olduğu hizmetlere direkt aldığı ücret ile aynı hizmet için Firsat.me sitesi üzerinden alınan ücretlerde bazen %50’lere varan indirimler fark edilmektedir. Biz de bunun doğru olup olmadığını yani gerçekten yazılan fiyatlara aynı hizmetleri alıp almadığımızı doğrulamak için Firsat.me üzerinden bir hizmet satın aldık ve direkt ücret alınan müşterilerden hiçbir eksiğimiz olmadığını gözlemledik.

Fırsatları nasıl alabilirim?

Site üzerinden fırsatın yanında bulunan “Hemen Al” butonuna tıklayarak fırsatları yakalayabilir ve ücretini ödeyip hizmeti satın alabilirsiniz. Kredi kartını kullanarak 256-bit şifreleme sistemi ile güvenli bir şekilde alışverişini tamamlayabilirsiniz.

Firsat.Me Nasıl Bir Site ve Güvenilir mi?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi hizmetleri denemek amacıyla firsat.me üzerinden alınan ve bir de firsat.me üzerinden alınmayan bir hizmeti karşılaştırdık. Fırsat.me üzerinden aldığımız hizmette hiçbir farklılık yaşamadık. Birçok kez kullandığımız fırsat.me sitesinden aldığımız hizmetlerde şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Ayrıca Firsat.me sitesinin vermiş olduğu bilgilere göre yapacağınız tüm işlemler RapidSSL SHA256 CA-G3 ile şifrelenerek güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir, kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmamakta olup 3D GÜVENLİ ÖDEME yöntemi ile veya BKMExpress ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığım fırsatlarla ilgili sorularımı nasıl soracağım?
Eğer site üzerindeki açıklamalar yeterli değilse, aklınıza bir şey takıldıysa, tek yapmanız gereken info[@]firsat.me adresine mail atmak. Bunun yanında +90 (850) 30 299 30 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ta sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. 

Fırsatı beğenip satın aldıktan sonra ne olacak?

E-Mail ve cep telefonuna gelen kupon kodu ile hemen fırsatını kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda Fırsatlarım bölümünden de kupon kodlarını görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz. 

Kupon nedir? Kupon nasıl kullanılır?

Firsat.me teklifin detaylarının yazılı olduğu ve fırsatı kullanmanızı sağlayacak olan belgedir. Kuponunuzu ister Fırsatlarım bölümünden görebilir, isterseniz e-mail adresinize gelen mailin çıktısını alabilir yada cep telefonunuza gelen sms’i ibraz edebilirsiniz. 

Kuponu başkasına devredebilir miyim?

Kuponu başkasının adına devredebilmek için info[@]firsat.me adresine bir email atmanız ve kuponunuzu devrettiğiniz kişinin adını vermeniz gerekiyor. 

Satın aldığım kuponun tarihi geçti. Ne yapmalıyım?

Firsat.me ile yakaladığınız kampanyaların geçerlilik tarihi bitmeden önce kullanmanız gerekiyor, son kullanma tarihi geçtikten sonra işletme kendi insiyatifiyle 1 ay ek süre tanıyabiliyor, bu süre zarfında da kullanılmadığı taktirde kuponu kullanmanız mümkün olmuyor.

Fiş veya Faturamı nasıl alabilirim?

Özel bir durum belirtilmediği taktirde fiş veya faturanızı hizmet aldığınız işletmeden almanız gerekiyor. Fiş yada faturanızı işletmeden almayı unutmayınız.

Aynı hizmeti daha uygun fiyata bulursam?

Firsat.Me indirim sitesinde “En İyi Fiyat Garantisi Uygulaması” ile aynı hizmeti daha uygun başka bir yerde bulmanız durumunda aradaki farkın iki katını geri alabilirsiniz.

Firsat.Me ile Fırsat üstüne Fırsat

Firsat.Me indirim sitesinde referans olacağınız her kişi için 20 lira indirim kazanıyorsunuz.
4×4’lük Fırsat
• Fırsatları paylaşın 20 TL Hediye Çeki kazanın. Yapacağınız paylaşım üzerinden üye olan her arkadaşınız için 20 TL Hediye çeki kazanıyorsunuz. 
• Hediye Çekleri 20 TL ve Üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.

4×4’lük Fırsat Kuralları

Bu kampanya 30 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Üye olan arkadaşınızın en az 20 TL üzeri 1 alışveriş gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Referans olan kişinin daha önce en az 1 alışveriş yapmış olması gerekmektedir.

Aynı ip

, gsm numarası, kart numarası ile yapılan üyelikler tek üyelik olarak değerlendirilecek olup, birden fazla hesap açılması kural ihlali olarak değerlendirilecektir.

Arkadaşınızın üye olup alışveriş gerçekleştirmesi üzerine, hediye çeki kodunuz 2 gün sonra tarafınıza e-mail ve sms olarak gönderilecektir.

Her üye bu kampanyadan en fazla 24 adet hediye çeki kazanabilecektir.

Referans olduğunuz kişinin 3 ay içinde alışveriş yapması gerekmektedir.

Hediye çekini kullanmak için ödeme sırasında İndirim Kodu alanına tıklayarak size gönderilen 12 haneli kodu girmeniz durumunda 20 TL indirim hemen yansıtılacaktır.

Firsat.Me kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Firsat.Me İndirim sitesi Kodu

Firsat.Me üzerinden satın alacağınız tüm hizmetlerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz birçok indirim kuponu bulunmaktadır. Sizlere en uygun olan indirim kodunu hizmeti satın alma sayfasında girerek daha indirimli satın almalar yapabilirsiniz.

Firsat.Me İndirim Kodu 50 TL : FRSME50
500 TL ve üzeri yapılan ödemelerde 50 TL indirim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Firsat.Me İndirim Kodu 20 TL : FRSME20
150 TL ve üzeri alışverişinizde 20 TL indirim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Firsat.Me İndirim Kodu 10 TL : FIRSATME10TL
75 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceğiniz 10 TL indirim hakkını kazanabilirsiniz.

Firsat.Me İndirim Kodu %7 : FRSME7Y
Alt limitsiz bütün alışverişlerde %7 indirim hakkını kullanabilirsiniz.

Firsat.Me İndirim Kodu %5 : FIRSATME5Y
Bütün alışverişlerinizde anında %5 indirim kazanmak için bu kodu satın alma sayfasındaki kod kısmına yazınız.

Firsat.Me İndirim Sitesine üye olup hemen en uygun fiyatlı hizmeti satın alabilmek için buraya tıklayınız.

Okuduğunuz sayfada anlamadığınız ya da sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa bize sormaktan çekinmeyiniz. Güncel konularda daha fazla bilgi almak için Güncel Kategorimizi takip edebilirsiniz.

“Firsat.Me İndirim Sitesi” üzerine 4 yorum

    • Rica eder iyi eğlenceler dileriz. Ayrıca sayfamızın alt kısmında bulunan indirim kodlarını kullanıp daha da uygun fiyatlara en güzel hizmetleri almayı unutmayınız.

      Yanıtla

Yorum yapın