Google Ödüllü Anketler ile Para Kazan

Google Ödüllü Anketler uygulaması ile dünyada en çok kullanılan arama motoru olan Google aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde tamamlayabileceğiniz anketler karşılığında para kazanmak için bu yazıyı okumanız gerekiyor. Asıl adı Google Opinion Rewards olan bu uygulama sayesinde cep telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları ise Google Play Store‘da kullanabilirsiniz.

Sayfa İçerikleri

Google Ödüllü Anketler Nedir?

Google Ödüllü Anketler, Google arama motoru tarafından Google Surveys aracılığıyla yapılan anketlerin kullanıcıya sunulmasını sağlayan kısa ve net anlayışa sahip para kazandıran bir anket uygulamasıdır. İlk zamanlar Google Opinion Rewards adıyla sadece Amerika‘da kullanıma sunulan uygulama şimdilerde Türkiye‘nin de içinde bulunduğu birçok farklı ülkede kullanımdadır.

Google Ödüllü Anketlere Nasıl Kayıt Olunur?

Ödüllü Anketlere kayıt olabilmek için öncelikle buraya tıklayın ve Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirin.
Uygulamayı indirdikten sonra tanıtım sayfaları gelecektir bunları okuyun.
Tanıtım sayfalarını geçtikten sonra karşınıza Hizmet Şartları ve Kullanım sözleşmesi çıkacaktır. Bunu onayladıktan sonra anket doldurmak için hazır sayılırsınız.
Uygulama ilk olarak size ücret karşılığı olmayan bir anket göndererek sizi tanımaya başlayacaktır. Ayrıca uygulamaya kayıt olurken eğer Türkçe dışında bir dil biliyorsanız o dili de seçmeniz durumunda anketler daha çok gelmektedir. Kendinizi tanıtma anketini tamamladıktan sonra bir süre içerisinde hesabınız onaylanacak ve para kazandıran anketler gelmeye başlayacaktır.

Google Ödüllü Anketlerle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu uygulama ile kaç para kazanılabileceğini söylemeden önce şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Bu uygulama ile kazandığınız parayı sadece Google Play Store’da oyun, uygulama vb. satın almalarda kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla elinize nakit para geçme olasılığı ya da kazandığınız parayı banka hesabınıza veya Papara hesabınıza aktarma olasılığı bulunmuyor.

Bu uygulama ile dolduracağınız anketler karşılığında 2 liraya varan ücretler kazanabiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulama diğer anket sitelerinde olduğu kadar uzun ve karışık anketler göndermediği için daha kolay bir şekilde anketleri tamamlayabilirsiniz. Anketler genellikle 3 – 5 sorudan oluşuyor ve 2 – 3 dakika içinde tamamlanıyor. Anket başına da genellikle 1 lira gibi bir ücret veriliyor. Kazancınız da gönderilen ve doldurulan anket miktarına göre değişiklik gösteriyor.

Önemli Uyarılar

Google Ödüllü Anketler’i kullanabilmek için geçerli bir Google hesabınızın olması ve 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
Her bir ankete katılmaktan dilediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.
Cihazınızda Google konum hizmetlerini etkinleştirdiyseniz, konum geçmişinizle ilgili anketler alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman cihazınızda Google konum hizmetlerini devre dışı bırakarak konum tabanlı anketleri almaktan vazgeçebilirsiniz.
Anketlere katılım için uygunluk ve ödüllerin değeri Google’ın hesaplamasına dayalıdır ve yalnızca Google’ın kendi takdirine göre belirlenir. Kazanılan ödüllerin kullanım süresi kredinin verildiği tarihten itibaren 1 yıldır. Google tarafından makul şekilde belirlendiği haliyle, sahtekarlık faaliyetleri dahil ancak bununla sınırlı olmamak koşuluyla, Google şartlarının herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda Google, tahakkuk eden ödülleri vermeme hakkını saklı tutar.
Ödül kazanmaya ve kullanmaya uygunluğunuz https://support.google.com/opinionrewards/answer/6322283?hl=tr&ref_topic=7159252 adresinde belirtilen şartlara tabidir.

Uygulamalardan para kazanmak adına anlayamadığınız bir şey olursa bize sorabilirsiniz. Daha fazla Telefonda Para Kazanma seçenekleri için buraya tıklayın.

“Google Ödüllü Anketler ile Para Kazan” üzerine bir yorum

Yorum yapın