Karantina Günlerinde Evde Para Kazanmak

Karantina günlerinde evde para kazanmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Koronavirüs (Covit-19) etkisi altında olduğumuz bu günlerde herkese sağlıklı günler diliyoruz. Karantina günlerini biraz olsun olumlu geçirebilmek için sitemizde paylaştığımız para kazanma sitelerini ve sistemlerini bir araya getirmeye karar verdik. Evde para kazanmak için neler yapabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz. Burada paylaştığımız siteleri ve sistemleri; lise veya üniversite öğrencileri, ev hanımları ve hatta evde kalan ve interneti kullanmayı seven herkes kullanabilir ve evine ek gelir olanağı sağlayabilir.

Sayfa İçerikleri

Karantina Günlerinde İnternetten Para Kazanma

Karantina günlerinde internet’ten bazı görevler yaparak para kazanabilirsiniz. Başka sitelerde internetten para kazanmak adına yazılmış yüzlerce ve hatta binlerce sayfa bulunmaktadır.  Fakat ne yazık ki bu sayfalardan birçoğu ya söylendiği gibi para kazandırmamaktadır, ya da çok küçük kazançlar sağlamaktadır. Bunun yanında da çok büyük zaman kayıplarına sebep olmaktadır. Bizler ise bu sitede sizin için yapmış olduğumuz araştırmalar öncülüğünde, gerçekten para kazandıran siteleri bir araya getiriyoruz. Bu sayede sizleri o binlerce sayfalık bilgi kirliliğinden kurtarıyoruz. Sitemizden para kazanma yollarını rahat rahat takip edebilir ve gönül rahatlığıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak adına yapmış olduğumuz araştırmaları görmek için sitemizdeki İnternetten Para Kazan kategorisini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride ister bilgisayardan ister cep telefonunuzdan uygulamalar aracılığıyla ulaşabileceğiniz para kazanma yöntemlerini bulabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak isteyenler için birçok farklı yol bulunmaktadır. Önemli olan hangi para kazanma yolunun sizin için daha uygun olduğudur. Biz yatırımsız ve sermayesiz para kazanma yollarını açıkladığımız için para harcamadan para kazanma konusunda içiniz rahat olabilir. Öyleyse öncelikle hangi yollarla para kazanabiliriz onları görelim.

Karantina Günlerinde Türkçe Para Kazandıran Siteler

1- Yandex Toloka ile Para Kazanma

Yandex Toloka, cep telefonları veya bilgisayarlarınızla internet üzerinden küçük görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir internet sitesi ve uygulamasıdır. Yandex arama motorunun bir uygulaması olan Toloka sistemi sayesinde Türkçe görevleri yapabilirsiniz. Toloka’da Türkçe görevler sayesinde günde en az 3 dolar para kazanabilirsiniz. Rus yapımı bir uygulama olduğu için Rusça görevler bol bol bulunmaktadır. Eğer biraz olsun Rusça bilginiz varsa bu görevler sayesinde çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Ödemeleri dolar üzerinden yaptığı için ve dolar da bu günlerde (24 Nisan 2020) 6.96 TL seviyesinde olduğu için bu karantina günlerinde evde oturup para kazanmak isteyenler için biçilmiş kaftan olacaktır.

Yandex Toloka Sistemine Hemen Katılmak için Tıklayın!

Toloka.Yandex hakkında daha fazla bilgi almak için Yandex Toloka ile Para Kazanmak sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2- MarketAgent ile Para Kazanma

Türkçe dil seçeneği de mevcut olan Almanya merkezli anket sitesi MarketAgent ile para kazanmak için öncelikle siteye aşağıdaki linkten üye oluyorsunuz ve site size 1 Euro değerinde olan 100 puan veriyor. Anket başına da yaklaşık 50 puan ile 250 puan arası bir değerlendirmesi mevcuttur. Bu siteden paranızı çekebilmek için hesabınızda en az 2 Euro ve bir de Skrill ya da PayPal hesabınız olması lazım. PayPal sistemi ülkemizde kullanılmadığı için Skrill hesabınıza paranızı gönderebilirsiniz. Skrill hesabınıza attığınız paranızı banka hesabınıza sorunsuz bir şekilde çekebiliyorsunuz. Ayrıca MarketAgent sitesi sayesinde sadece tek bir anket sitesinden para kazanmış olmuyorsunuz. Birçok farklı sistemi bir araya getirerek size Euro kazandırmaya devam ediyor.

MarketAgent ile Para Kazanmak için Hemen Tıklayın.

MarketAgent ile para kazanma hakkında daha fazla bilgi almak için Marketagent ile Para Kazanma veya Anket Doldurarak Para Kazanmak sayfamızı inceleyebilirsiniz.

3- Youtube ile Para Kazanma

Youtube video paylaşım sitesinde bir kanal açarak siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem de her zaman yeni video içerikleri oluşturmak zorunda değilsiniz. Youtube’da birçok telif hakkı olmayan ve herkesin kullanımına açık müzikler ve şarkılar vardır. Bu şarkı ve müzikleri kullanarak bile birçok içerik oluşturabilirsiniz. Youtube hesabı açmak isteyenler için en büyük tavsiyemiz mevcut kanallardan farklı bir içerikle videolarını oluşturmanızdır. Çünkü yeni bir içerik oluşturmanız durumunda daha çok aboneniz olacaktır. Daha çok aboneye sahip olmak da size daha fazla gelir sağlayacaktır.

Youtube ile para kazanma hakkında daha fazla bilgi almak için Youtube ile Para Kazanma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

4- Myiyo ile Para Kazanma

Myiyo ile anket doldurarak para kazanmak için öncelikle profil bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor ve profil bilgilerinizi tam doldurduğunuzda 600 puan kazanıyorsunuz. 600 puan da yaklaşık 5 Türk Lirası‘na denk geliyor. Myiyo‘dan paranızı banka hesabınıza çekebilmek için hesabınızda 20000 puan olması gerekiyor. Bu site üzerinden Türkçe anketlere katılabilir ve para kazanabilirsiniz.

 Myiyo ile Para Kazanmak için Buraya tıklayın.

Myiyo ile para kazanma hakkında daha fazla bilgi almak için Anket Doldurarak Para Kazanmak sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5- Google Ödüllü Anketler Uygulaması ile Para Kazanma

Google Ödüllü Anketler uygulamasıyla birlikte Google Play Store için para yatırma devri sona eriyor. Google Play Store’dan birşeyler satın almak isteyen fakat kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen birçok kişi satın alacağı üründen vazgeçiyor. Şimdi bir başka ödeme seçeneğiniz var. Telefonunuza indireceğiniz Google Ödüllü Anketler uygulaması ile hiç para harcamadan anketleri doldurun ve oradan kazandığınız parayı Google Play Store’da istediğiniz gibi harcayın.

Google Ödüllü Anketler ile ilgili daha fazla bilgi almak için Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Karantinada Yabancı Para Kazanma Siteleri

1- ySense ile Para Kazanma

ClixSense ismiyle 2007 yılından beri hizmet veren bir site olan ve bu güne kadar üyelerine yaklaşık 40 Milyon Doların üzerinde ödeme yapan site yeni adı “ySense” ile üyelerine para kazandırmaya devam etmektedir. ySense sadece bir anket doldurma sitesi olmayıp aynı zamanda video izleme, reklam tıklama ve uygulama indirme gibi çeşitli işlemleri yapanlara da para kazandırıyor. Anket başına ortalama 0.50 dolar ile 2 dolar arası ödeme yapıyor. Ödemelerinizi Payoneer hesabınıza aktardıktan sonra banka hesabınıza gönderebilirsiniz.

 ySense ile Para Kazanmak için Hemen Tıklayın.

ySense ile para kazanma hakkında daha fazla bilgi almak için Ysense ile İnternetten Para Kazanma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2- Clickworker ile Para Kazanma

Clickworker ile yapay zekayı geliştirmek adına birçok görev yaparak para kazanabilirsiniz. Örneğin akıllı telefonunuzdan bir fotoğraf çekip buraya göndererek para kazanabilirsiniz. Ya da mesela cep telefonlarınıza bir uygulama indirerek para kazanabilirsiniz. Buradan kazanacağınız paranızı TransferWise sistemi üzerinden kendi banka hesabınıza gönderebilirsiniz.

Clickworker Sistemine Hemen Katılmak için Tıklayın!

Clickworker hakkında daha fazla bilgi almak için Clickworker Nedir ve Nasıl Para Kazanılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3- Appen ile Para Kazanma

Appen

, internet üzerinden yapacağınız sürekli veya mikro görevler sayesinde para kazanacağınız bir internet sitesidir. Aslında bu sayfada paylaştığımız siteler arasında en çok para kazandıran sistem şüphesiz Appen Connect olacaktır. Fakat başvuru ve değerlendirme süreci biraz daha zor ve karışık olduğu için birçok kullanıcı önce diğer sitelerde kendini geliştirdikten sonra Appen sitesine başvurmaktadır. Appen’da her ne kadar Türkiye’den katılan kullanıcıların yapabileceği bazı Türkçe görevler olsa da genel olarak sitenin içeriği evrensel bir dil olan İngilizce olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla da yabancı dilde sıkıntı yaşayanlar için buradan para kazanmak biraz daha zor olabilmektedir. Eğer iyi bir göreve kabul edilebilirseniz saat başı en az 5 dolar para kazanabilirsiniz. Ödemeleri dolar üzerinden yaptığı için gelirimiz de ona göre daha yüksek olacaktır.

Appen ile Hemen Para Kazanmaya Başlamak için Tıklayın!

Appen hakkında daha fazla bilgi almak için Appen Nedir? – Nasıl Para Kazanılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4- Lionbridge ile Para Kazanma

Lionbridge, aynı Appen sisteminde olduğu gibi yapay zekayı geliştirmek amacıyla insanlar tarafından yapılması gereken işlemleri ücret karşılığında yaptırmayı amaçlayan internet sitesi sistemidir. Appen Connect’e göre daha az görev çıkmaktadır ve başvuru aşamazı biraz daha zor olmaktadır. Görevler genellikle İngilizce olmaktadır ve dil yeterlilik belgesi olanlara öncelik verilmektedir.

Lionbridge hakkında daha fazla bilgi almak için Lionbridge Nedir? Nasıl Para Kazanılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5- Amazon Mechanical Turk ile Para Kazanma

Amazon internet alışveriş sitesinin yapay zekayı geliştirmek için açmış olduğu Amazon Mechanical Turk sayesinde para kazanabilirsiniz. Burada birçok farklı görev var ve aslında çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz işlemler ve mikro görevler var. Bu sitede tek sorun aslında başvurunuzu ve üyeliğinizin kabul edilmesi. Eğer üyeliğiniz kabul edilirse birçok görev sayesinde hatırı sayılır miktarda para kazanabilirsiniz.

Amazon Mechanical Turk hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Amazon Mechanical Turk ile Para Kazanmak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

6- Freebitco.in ile Para Kazanma

FreeBitco.in, 2013 yılında kurulan ve kullanıcıların diğer büyük yarışmalar ve ödüller ile birlikte her saat 200 $ ‘a kadar kazanmalarını sağlayan çevrimiçi bir bitcoin musluktur. FreeBitco.in’in en popüler özelliği, bitcoinlerinizi katlamanın basit bir yolu olan makul derecede adil HI-LO oyunudur.
FreeBitco.in ayrıca, tavsiye bağlantınızı kullanarak arkadaşlarınızı web sitesine getirebileceğiniz ve % 50’lik bir bonus ve ömür boyu komisyon kazanabileceğiniz kapsamlı bir tavsiye programına sahiptir.

Hemen Bedava Bitcoin Kazanmaya Başlamak için Buraya Tıklayın.
Bu linke tıklayarak yapacağınız üyeliklerde her Pazartesi ekstra bitcoin gönderiliyor.

Okuduğunuz sayfada anlamadığınız ya da sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa bize sormaktan çekinmeyiniz. Güncel konularda daha fazla bilgi almak için Güncel Kategorimizi takip edebilirsiniz.

“Karantina Günlerinde Evde Para Kazanmak” üzerine 9 yorum

  • Gerçekten para kazanmak isteyenler için en iyi gelir kazandıran sistemleri burada sizler için paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Umuyoruz ki para kazanma ivmenizi arttırabiliriz.

   Yanıtla
 1. Myiyo ile para kazananlar burada mı? Gerçekten başarılı bir sistem herkese öneririm. Hem anket çözüyorsunuz hem para kazanıyorsun. 😀

  Yanıtla
 2. Güzel taktikler ama zaman alıcı. Ben daha çok paso gelir modellerini tercih ediyorum. Mesela bu aralar e-kitap yazarak para kazanma yöntemine başladım. Hatta bir eğitim aldım süper sonuçlarını gördüm. Size de denemenizi öneririm..

  Yanıtla
  • E kitap yazmak için kullandığınız sitenin ve aldığınız eğitimin adını öğrenebilir miyim? Benim de ilgim ve yeteneğim var bu konuda bu yüzden dikkatimi çekti.

   Yanıtla

Yorum yapın