Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Dünya genelinde en çok para kazandıran yarışma olarak bilinen ve yıllardır yayın hayatına devam eden Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma. Kenan Işık’ın rahatsızlığı sonrası bir süre Selçuk YÖNTEM sundu. Ardından Murat Yıldırım’ın sunumuyla ATV’de takipçilerine para kazandırmaya devam etti. Yeni sezonda ise Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla izleyenleri düşündürmeye katılanları kazandırmaya devam ediyor.

2019 – 2020 Yılı yeni sezonu dizi çalışmalarına yoğunluk vermek isteyen Murat Yıldırım yarışma sunuculuğuna ara vermeye karar verdi. Dolayısıyla yarışmanın yeni sunucusu kim olacak sorusu herkesin merek ettiği bir soru oldu. Yarışmanın yeni bölümleri haftanın dört günü ATV’de yayınlanmaya devam ediyor. Bunun yanında bir de eski bölümleri ve özellikler eski bölümlerden oluşan kolaj bölümlerin de seyircileri çekmeye yetiyor. Eğer siz de yarışmaya katılmak istiyorsanız özellikle bu eski bölümlerden oluşan kolaj bölümlerdeki yarışmacıları daha bir dikkatli inceleyerek yarışmaya kabul edilme şartlarını daha iyi anlayabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması 12 sorudan ve 3 + 1 (2. baraj sorusunu geçene +1 joker daha veriliyor) joker hakkından oluşan bir yarışmadır. Yarışmanın büyük ödülü tam olarak 1 Milyon Türk Lirasıdır.

Sayfa İçerikleri

ATV Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Başvuru

Yarışmaya başvurmak için iki farklı yöntem vardır. Bunlardan ilki whatsapp numarası üzerinden başvurudur, diğeri ise form doldurarak başvuru yapmaktır.

Kim Milyoner Olmak İster programına başvuru yapmak için videonuzu göndermeniz gereken Whatsapp numarası 0553 043 43 43 dür.

Form doldurarak başvuru yapmak isteyenler buradan başvurabilir.

Yarışmaya katılma şansını yakalayanlar öncelikle ön eleme için bir mülakattan geçirilmekte ve eğer bu mülakatta başarılı olurlarsa yarışmaya katılmaya hak kazanmaktadır.

Başvuru Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle whatsapp üzerinden video göndererek yapacağınız başvurunun sizin için daha etkili olacağını söylemekte fayda var. Çünkü eğer bir video çeker ve bu videoyu göndererek başvuru yaparsanız yarışmacıları seçecek olan kişilere yarışmacıları daha iyi gözlemleme ve ön izleme şansı verecek olursunuz. Videoda bahsedeceğiniz konular ise yine başvuru formundaki sorulara uygun konular ve sıralamada olması önemlidir. Çünkü bu sizin yarışmaya katılmaya hak kazanmanız konusunda sizi diğer başvuranlardan bir adım daha öne getirecektir. Ayrıca her nereden başvuru yapacak olursanız olun. Özellikle eksik ya da yanlış bilgi vermemeye dikkat edin çünkü eğer bilgilerinizde herhangi bir eksik ya da yanlış bir bilgi fark edilirse, yarışmaya katılma şansını yakalamış olmasınız bile mülakat sürecinde olumsuz yanıt alabilirsiniz. Böylece yarışmaya katılma şansını bir daha bulamayabilirsiniz.

Anlamadığınız ya da öğrenmek istediğiniz başka bir bilgi olursa bize sorabilirsiniz. Daha fazla televizyondan para kazanma yolları için buraya tıklayın.

buy-kamagra-oral-jellies.com

“Kim Milyoner Olmak İster Başvuru” üzerine 2 yorum

Yorum yapın