Online Para Kazanma – Para Kazandıran Siteler

Online para kazanma adına yazdığımız onlarca yazıdan sonra artık bunları bir araya getirip günde hangi siteden ne kadar kazanacağınızı görme vakti geldiğine inanıyoruz. Bu sayfada yazılanlara harfiyen uyanlar emin olsun ki günde en az 10 $ dolar geliriniz olacaktır. Özellikle bunca zamandır denediğimiz ve gerçekten internetten para kazandıran siteleri ve uygulamaları sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Diliyoruz ki emek harcayan herkes karşılığını alacaktır. Deneyerek bunu gözlemleyebilirsiniz.

Sayfa İçerikleri

Online Para Kazanma

Online para kazanmak isteyen biri için İnternetten para kazanmak adına birçok farlı yöntem mevcuttur. Öncelikle sizin bir seçim yapmanız gerekecektir. Yatırım yaparak para kazanmak mı istersin yoksa yatırımsız para kazanmak mı istersin? Eğer bugün için seçiminiz ikinci seçenekse tam yerine geldiniz. Çünkü, bu sayfada paylaşacağımız içerikleri kullanarak hiçbir yatırım yapmadan internetten online para kazandıran siteleri ve sistemleri öğrenebileceksiniz. Burada paylaştığımız siteleri veya uygulamaları belki de daha önce çok duydunuz ama kullanmadınız. Belki de hiç duymadınız. Sonuç ne olursa olsun bugün bir yerlerden başlama vakti. Çevrimiçi para kazanmak adına yapacağınız risksiz işlemleri ve kesin para kazandıran işlemleri buradan öğren ve oturduğunuz yerden para kazanmanın keyfini çıkar. Özellikle evde boş zamanı olanlar için; öğrenciler için ve ev hanımları için; ek gelir kapısını aralayacağına inandığımız bu yöntemler sayesinde hiçbir harcama yapmadan internetten; bilgisayardan veya telefondan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayfada aşağıda yazacağımız yöntemler sayesinde hanenize iyi bir miktarda ek gelir getireceğinizin garantisini verebiliriz. Hatta isterseniz iletişime geçerseniz ödeme kanıtlarını da gösterebiliriz. Bizim amacımız ihtiyacı olan ve emek harcayarak biraz olsun gelir sağlamak isteyen insanlara aracı olmaktır.

Online Para Kazanma – Yabancı Dilin Para Kazanmadaki Önemi

İnternette birçok ek gelir sağlayacak farklı yöntemler vardır fakat bu yöntemler arasında size en uygununu seçmeniz gerekmektedir. Bu seçimlerinizi de sizin kabiliyetleriniz belirleyecektir. Örneğin birazdan bahsedeceğimiz yöntemlerden birinde sadece yabancı dil seçeneği mevcuttur. Bundan dolayı sadece Türkçe bilenler oradaki görevleri yabancı dil bilmiyorsa yapamayacaktır. Dolayısıyla bu da bir gelir kaynağınız azalmasına yol açacaktır. Yabancı dil öğrenmenin önemi sayfamızı inceleyerek yabancı dilin ne kadar faydalı olacağını göreceksinizdir.

Online Para Kazanma Yolları

Yandex Toloka
Yandex Toloka ile Para Kazanmak

1- Yandex Toloka Nedir? Nasıl Para Kazanabilirim?

Yandex Toloka, cep telefonları veya bilgisayarlarınızla; internet üzerinden küçük görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir internet sitesi ve uygulamasıdır. Yandex arama motorunun bir uygulaması olan Toloka sistemi sayesinde Türkçe online para kazanma görevleri yapabilirsiniz. Toloka’da Türkçe görevler sayesinde günde en az 3 dolar para kazanabilirsiniz. Rus yapımı bir uygulama olduğu için Rusça görevler bol bol bulunmaktadır. Eğer biraz olsun Rusça bilginiz varsa bu görevler sayesinde çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Toloka ödemeleri dolar üzerinden yaptığı için ve dolar da bu günlerde (23 Aralık 2019) 5.95 TL seviyesinde olduğu için evde oturup para kazanmak isteyenler için biçilmiş kaftan olacaktır.

Yandex Toloka’da Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yandex Toloka sisteminde gerçekten iyi para kazanmak istiyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. En önemli konu “Reyting Değerlendirmesi” olacaktır. Çünkü görevler öncelikle belirli bir reyting seviyesine gelmiş olanlara verilmektedir. Bir diğer önemli konu ise “Beceriler” konusudur. Yaptığınız her görev için ayrı bir beceri puanı verilmektedir. Beceri puanları görevi ne kadar iyi yaptığınıza göre değişiklik gösterecektir. Bu da demek oluyor ki açıklamaları ne kadar iyi okursanız ve görevleri ne kadar iyi yaparsanız o kadar çok görev gelecektir; ve o kadar çok para kazanacaksınızdır.

Yandex Toloka Sistemine Hemen Katılmak için Tıklayın!

Toloka.Yandex hakkında daha fazla bilgi almak isteyen herkes Yandex Toloka ile Para Kazanmak sayfamızı inceleyebilir.

clickworker
clickworker

2- Clickworker Nedir? Nasıl Para Kazanabilirim?

Clickworker, insanlara mikro işler vererek yapay zekayı geliştirmeyi sağlamayı amaçlayan bir web sitesidir. Yakın bir zamanda da yeni Clickworker uygulamasını çıkarmıştır. Clickworker sayesinde çok basit bazı görevleri yaparak yeterince iyi paralar kazanabilirsiniz. Ödemeler Euro üzerinden yapılıyor. Bugünlerde (23 Aralık 2019) 1 Euro yaklaşık 6.50 TL değerinde olduğundan kârlı işler sizi bekliyor. Örneğin akşam hazırladığınız yemeğin iki fotoğrafını çekip uygulama üzerinden göndererek 1 Euro (6.50 Lira) kazanabilirsiniz. Bunun gibi birçok basit görevler mevcuttur. Bu sistemin tek olumsuz tarafı yabancı dil bilmeyenler için olacaktır. Çünkü sadece İngilizce ve Almanca dil seçeneği mevcut olup şuan için Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Aynı şekilde bazı fotoğraflar veya videolar göndererek bu sistem üzerinden günde ortalama 4 Euro kazanabilirsiniz.

Clickworker’da Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Clickworker’da görevlerinizi yaptıktan sonra bir kalite kontrolünden geçmektedir. Eğer uygun kalitede yapılmış görevleriniz yoksa bu görevler reddedilmektedir. Dolayısıyla gerçekten iyi para kazanmak istiyorsanız açıklamaları dikkatli bir şekilde okumalı ve açıklamaya uygun içerikler paylaşmalısınız.

Clickworker Sistemine Hemen Katılmak için Tıklayın!

Clickworker hakkında daha fazla bilgi almak için Clickworker Nedir ve Nasıl Para Kazanılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Appen
Appen

3- Appen Nedir? Nasıl Para Kazanabilirim?

Appen, internet üzerinden yapacağınız sürekli veya mikro görevler sayesinde para kazanacağınız bir internet sitesidir. Aslında bu sayfada paylaştığımız siteler arasında en çok online para kazanma sistemi şüphesiz Appen Connect olacaktır. Fakat başvuru ve değerlendirme süreci biraz daha zor ve karışık olduğu için birçok kullanıcı önce diğer sitelerde kendini geliştirdikten sonra Appen sitesine başvurmaktadır. Appen’da her ne kadar Türkiye’den katılan kullanıcıların yapabileceği bazı Türkçe görevler olsa da genel olarak sitenin içeriği evrensel bir dil olan İngilizce olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı yabancı dilde sıkıntı yaşayanlar için buradan para kazanmak biraz daha zor olabilmektedir. Eğer iyi bir göreve kabul edilebilirseniz saat başı en az 5 dolar para kazanabilirsiniz. Ödemeleri dolar üzerinden yaptığı için gelirimiz de ona göre daha yüksek olacaktır.

Appen’da Dikkat Etmeniz Gerekenler

Appen başvurularında bir CV (özgeçmiş) hazırlamanızı ve bu özgeçmişinizle başvuru yapmanızı istiyor. Bundan dolayı da özveriyle hazırlanmanız çok önem taşımaktadır. Size verilen görevleri düzenli bir şekilde yaptığınız sürece Appen üzerinden çok daha fazla para kazanmak sizlerin elindedir.

Appen ile Hemen Para Kazanmaya Başlamak için Tıklayın!

Appen hakkında daha fazla bilgi almak için “Appen Nedir? – Nasıl Para Kazanabilirim?” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marketagent
Marketagent

4- MarketAgent ile Para Kazanma

Türkçe dil seçeneği de mevcut olan Almanya merkezli anket sitesi MarketAgent ile para kazanmak için öncelikle siteye aşağıdaki linkten üye oluyorsunuz ve site size 1 Euro değerinde olan 100 puan verir. Anket başına da yaklaşık 50 puan ile 250 puan arası bir değerlendirmesi mevcuttur. Bu siteden paranızı çekebilmek için hesabınızda en az 2 Euro ve bir de Skrill ya da PayPal hesabınız olması lazım. PayPal sistemi ülkemizde kullanılmadığı için Skrill hesabınıza paranızı gönderebilirsiniz. Skrill hesabınıza attığınız paranızı banka hesabınıza sorunsuz bir şekilde çekebiliyorsunuz. Ayrıca MarketAgent sitesi sayesinde sadece tek bir anket sitesinden para kazanmış olmuyorsunuz. Birçok farklı sistemi bir araya getirerek size Euro kazandırmaya devam ediyor.

MarketAgent’da Dikkat Etmeniz Gerekenler

MarketAgent ile para kazanmak için anketlere dikkatinizi vermeniz önemlidir. Dikkatli bir şekilde yapacağınız çalışmalar ilerde daha çok anket gelebilme olasılığını arttıracaktır.


MarketAgent ile Para Kazanmak için Hemen Tıklayın.

MarketAgent ile para kazanma hakkında daha fazla bilgi almak için Marketagent ile Para Kazanma veya Anket Doldurarak Para Kazanmak sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ysense ile İnternetten Para Kazanma
Ysense ile İnternetten Para Kazanma

5- Ysense ile İnternetten Para Kazanma

ClixSense ismiyle 2007 yılından beri hizmet veren bir site olan ve bu güne kadar üyelerine yaklaşık 40 Milyon Doların üzerinde ödeme yapan site yeni adı “ySense” ile üyelerine para kazandırmaya devam etmektedir. Ysense sadece bir anket doldurma sitesi değildir. Aynı zamanda video izleme, reklam tıklama ve uygulama indirme gibi çeşitli işlemleri yapanlara da para kazandıran bir sitedir. Anket başına ortalama 0.50 dolar ile 2 dolar arası ödeme yapıyor. Ödemelerinizi Payoneer hesabınıza aktardıktan sonra banka hesabınıza gönderebilirsiniz.

Ysense’de Dikkat Etmeniz Gerekenler


Ysense
ile isterseniz sadece oyun oynayarak, isterseniz sadece anket doldurarak ya da yine isteğinize göre basit görevler yaparak para kazanma yöntemlerini kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz hepsini bir arada yaparak para kazanabilirsiniz. Burada kendi işinizin patronu kendinizsiniz. Belki çok büyük paralar beklemek hayal olur ama buradaki görevleri düzenli bir şekilde yapmanız durumunda 500TL, 1000 TL gibi ücretler hayal olmaktan çıkıyor. Tertip ve düzen çok önemlidir.


 ySense ile Para Kazanmak için Hemen Tıklayın.


Ysense ile para kazanma hakkında daha fazla bilgi almak için “Ysense ile İnternetten Para Kazanma” sayfamıza göz atın.

Freebitcoin
Freebitcoin

6- Freebitcoin ile Bedava Bitcoin Nasıl Kazanabilirim?

FreeBitco.in, 2013 yılında kurulan ve kullanıcıların diğer büyük yarışmalar ve ödüller ile birlikte her saat 200 $ ‘a kadar kazanmalarını sağlayan çevrimiçi bir bitcoin musluktur. FreeBitco.in’in en popüler özelliği, bitcoinlerinizi katlamanın basit bir yolu olan makul derecede adil HI-LO oyunudur.
FreeBitco.in ayrıca, tavsiye bağlantınızı kullanarak arkadaşlarınızı web sitesine getirebileceğiniz ve % 50’lik bir bonus ve ömür boyu komisyon kazanabileceğiniz kapsamlı bir tavsiye programına sahiptir.

Freebitco.in’de Dikkat Etmeniz Gerekenler

Freebitco.in internet sitesi ilk kurulduğu zamanlar üyelerine 1 BTC, 2 BTC gibi şimdinin çok yüksek diyebileceğimiz ücretlerini saat başı tıklamalarda verdiği oluyordu. Her ne kadar şuan için o kadar büyük bir ücret vermesini beklemek neredeyse imkasız olda da şuan verdiği ücretler de belki gelecekte bize böyle çok fazla gelecektir. Birikim yapmak için en iyisi hemen başlamaktır.

Hemen Bedava Bitcoin Kazanmaya Başlamak için Buraya Tıklayın.
Bu linke tıklayarak yapacağınız üyeliklerde her Pazartesi ekstra bitcoin gönderiliyor.

lionbridge
lionbridge

7- Lionbridge Nedir? Nasıl Para Kazanabilirim?

Lionbridge, aynı Appen sisteminde olduğu gibi yapay zekayı geliştirmek amacıyla insanlar tarafından yapılması gereken işlemleri ücret karşılığında yaptırmayı amaçlayan internet sitesi sistemidir. Appen Connect’e göre daha az görev çıkmaktadır ve başvuru aşamazı biraz daha zor olmaktadır. Görevler genellikle İngilizce olmaktadır ve dil yeterlilik belgesi olanlara öncelik verilmektedir.

Lionbridge’de Dikkat Etmeniz Gerekenler

Lionbridge hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizle başvuru yapmanızı istemektedir. Başvuruda yapmış olduğunuz bilgilerin doğruluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle göreve alınma süreci bazen uzun sürmektedir ama eğer bir göreve seçilirseniz genellikle sürekli bir görev gelmektedir ve çok fazla hata yapmadığınız sürece kesinti olmamaktadır.

Lionbridge hakkında daha fazla bilgi almak için Lionbridge Nedir? Nasıl Para Kazanabilirim? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Amazon Mechanical Turk
Amazon Mechanical Turk

8- Amazon Mechanical Turk Nedir? Nasıl Para Kazanabilirim?

Amazon Mechanical Turk ile para kazanmak zor ama imkansız değildir. Türkiye’den katılmak biraz zor olsa da bazen şanslı olursanız siz de görev alabilirsiniz. Başvuru yaparken çok fazla yeterlilik istememektedir. Eğer başvurunuz kabul edilirse karşınıza anında birçok farklı görev çıkacaktır ve istediğiniz görevden çalışmaya başlayarak para kazanabilirsiniz.

Amazon’da Dikkat Etmeniz Gerekenler

Amazon başvurularının kabul etme oranı çok düşüktür. Dolayısıyla çok zaman kaybetmenizi önermiyoruz. Eğer kabul edilirseniz size uygun olan görevleri yapmaya dikkat edin. Yapamadığınız görevleri yapmaya çalışmanız durumunda puanınız düşecektir ve görev gelme olasılığı azalacaktır.

Amazon Mechanical Turk hakkında daha fazla bilgi alabilmek isteyenler Amazon Mechanical Turk ile Para Kazanmak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

9- Bitay Nedir? Nasıl Para Kazanabilirim?

Bitay, yerli kripto para borsası olma özelliği taşısa da aynı zamanda kripto paralarla ilgili hiçbir bilgisi olmayanlar içinde Akademik eğitimler vererek insanların yeni bilgiler elde etmesine imkan sağlamaktadır. Hem öğrenip hem de para kazanmak isteyenler için biçilmiş kaftan niyetine kullanabileceğiniz ve kullanırken de kazanabileceğiniz güvenli bir sistem olsun istiyorsanız Bitay’a üye olmak için daha fazla geç kalmayın.

Bitay’da Dikkat Etmeniz Gerekenler

Güvenliğe ve gerçekliğe önem veren Bitay internet platformunda sahte hesaplar açmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi’nin katkılarıyla oluşturulan platformda kurallara uyduğunuz sürece hiçbir sıkıntı olmayacaktır.

HEMEN BİTAY’A ÜYE OL VE 100 BİTAY COİN KAZAN!
Bitay hakkında daha fazla bilgi almak için Bitay ile Para Kazanmak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Son olarak anlamadığınız ya da sormak istediğiniz bir konu olursa bize sormaktan çekinmeyin. Para kazandıran sitelerle ilgili daha fazla bilgi almak ve internetten para kazanma yollarını öğrenmek için İnternetten Kazan kategorimize göz atabilirsiniz.

“Online Para Kazanma – Para Kazandıran Siteler” üzerine 27 yorum

 1. Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ben şeyi merak ediyorum diyelim ki bu platformlardan bir tanesine kaydolduk ve gereken görevleri yaptık onlarda bize para gönderdiler daha sonra istediğimiz zaman çekilebilir miyiz istediğimiz zaman çıksak herhangi bir sıkıntı olur mu?

  Yanıtla
  • Merhabalar, ilgilendiğiniz için biz teşekkür ederiz. Sitemizde yayınladığımız bütün sistemlerde üyelik ve üyelikten çıkmak tamamen sizin elinizdedir. Görev yaparak para kazanabileceğiniz siteler genellikle sizin isteğiniz dahilinde üyeliğinizi kaldırabilmektedir. Kazandığınız paraları çekerken de bazı sitelerde alt limitler bulunmaktadır. Örneğin Yandex Toloka ile görev yaptığınızda para çekmek için en az ödeme limiti 0.50 $ iken Appen’da en az para çekme limiti 5 $ olmaktadır.

   Yanıtla
   • Meraba öncelikle bileğilerinizden dolayı çok teşekkür ederim.y üye olamıyorum ilk defa denediğim halde

    Giriş Hatası Bu e-posta ve şifre kombinasyonu kayıtlarımızla eşleşmiyor. Lütfen tekrar kontrol edin ve tekrar deneyin. Böyle bi yazı geliyo yardımcı olursanız çok sevinirim.

    Yanıtla
    • Merhaba Emel Hanım,
     elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, rica ederiz. Hangi sisteme üye olmaya çalıştığınızı anlayamadık, eğer hangisi olduğunu söylerseniz yardımcı olmaya çalışırız.

     Yanıtla
      • Merhaba Beyza Hanım, eğer Marketagent’a giriş yapmakta problem yaşıyorsanız öncelikle e-posta adresi, şifreniz ve “ben robot değilim” seçeneklerini doğru doldurduğunuzdan emin olunuz. Eğer hâlâ bir problem varsa üye girişi sekmesinin hemen altında şifremi unuttum seçeneği var. Oradan yeni şifre tanımlayabilirsiniz.

   • Kardeşim molay gelsin ben offersbux ile ojoowada üye oldum 34 yaşındayım anketler biraz vakit istiyor reklam ve diğer görevler olan sitelerden hangisini önerirsin laptopum arızalı olduğu için de sadece androidden girebiliyorum ayrıca papara var bizim ülkede anlaşmalı bir de skrill sanıyorum benim iş bankası hesabımın ibanini yazsak oluyor mu bu sitelere ?bir diğer konu bunlar yurtdışı firmaları olduğu için papara hesabina para talep ederken euro veya dolar şeklinde mi isteyelim yoksa türk lirası mi ?

    Yanıtla
    • Merhaba Yavuz Selim Bey, android ile işlem yapmak istediğinizde seçenekler kısıtlanıyor. Özellikle Toloka, Clickworker gibi akıllı telefon uygulamaları olan sistemleri kullanabilirsiniz. Skrill artık ülkemize para gönderimi yapmıyor. Papara, Payoneer, Wise gibi farklı para gönderme metodları mevcuttur. Ödemeleri alırken döviz cinsinden alıp istediğiniz kura geldiğinde Türk Lirasına çevirmek daha mantıklı olacaktır.

     Yanıtla
 2. Merhaba bir aydır evde kaldığımız için gelir olanakları araştırıyordum ve sitenizi buldum. Benim şimdi burda merak ettiğim bazı konular var. Ilk olarak burda yazan sitelere üye olduğumuzda bizden para keser mi? Ikincisi bu siteler güvenilir mi? Ve son olarak daha çok para kazanmak için ne yapabilirim?

  Yanıtla
 3. Merhaba Mert Bey, öncelikle yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Bilgilerini paylaştığımız hiçbir internet sitesinde ücret talep edilmemektedir. Paylaştığımız site ve sistemleri öncesinde belirli bir süre deneyerek ve kontrol ederek sizlerle buluşturuyoruz. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Burada paylaştığımız sistemlerden ülkemizdeki asgari ücretten daha çok para kazanma imkanınız vardır. Burada önemli olan sizin ne kadar verimli çalıştığınızdır.

  Yanıtla
  • Merhaba Erdem Bey.
   Buradaki sitelerden kazanabileceğiniz para miktarı sizin ilgi alanlarınıza, bilginize ve kabiliyetinize göre değişiklik gösterecektir. Örneğin İngilizce biliyorsanız ve kendinize güveniyorsanız Appen’ı önerebilirim. Göreve kabul edilmeniz halinde saat başı 5 Dolar kazanabilirsiniz. Amazon’da da birçok görev var ama kabul edilme şansı düşük oluyor. Diğer sitelerde ise basit mikro görevler var. Günde 1 – 5 Dolar arası ortalama para kazanma şansı var.

   Yanıtla
 4. Merhaba , Appen şirketi Kullanıcılarından sadece Android cihazları olanları mı kabul ediyor ? İos işletim sistemiyle çalışamazmıyız ,, teşekkürler

  Yanıtla
  • Merhaba Fatih Bey, Appen Uygulaması olan AMR’ye hem Android işletim sistemine sahip cep telefonlarından hem de IOS işletim sistemine sahip cep telefonlarından ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden yapılan görevlerde zaten herhangi bir web tarayıcı ile yapılan görevlerdir.

   Yanıtla
 5. Merhaba,
  Appen sitesi ile ilgili olarak ,genelde projelerde ‘ a search engine evaluator (SEE )’ için mevcut şirket ismi istiyor,Tam olarak anlamı nedir?
  Öyle bir iş tanımım olmadığım için sanırım o projelere başvuramıyorum , Teşekkürler.

  Yanıtla
  • Merhabalar, sorununuzla ilgili bilgiyi tam olarak anlayamadık. Eğer girdiğiniz site linkini ve ekran görüntüsünü paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.

   Yanıtla
 6. Ulan herif bir suru para kazabma yolunu yaziyon lafi ağzinda geveliyon.nasil para kazanacağimi oksursene.karnum aç d*yy*s açkiktan gözlerim karardi suradan ekmek arasi tavuk isnarlada yiyem h*d*k h*r*f

  Yanıtla
  • Merhaba Fehmi bey, burada yazdığımız bilgilerin çoğu size para kazanmanız için öncülük edecek bilgilerdir. En azından bizim denediğimiz ve gerçekten ödeme yaptığını gördüğümüz sitelerdir. Siz de yazdıklarımızı dikkate alır ve uygularsanız eminiz ki siz de ekmek arası parasından daha çok para kazanırsınız. Hani bir söz var ya “Bana balık verme, balık tutmayı öğret.” diye. İşte biz de bunu uygulamayı uygun görüyoruz.

   Yanıtla
  • Merhaba Şeyda Hanım, freebitcoin’den para çekmek için sayfanın en üstünde yeşil buton içinde “WITHDRAW” yazıyor. Ona tıkladıktan sonra 3 çeşit para çekme yolu karşınıza çıkıyor. Birincisi “Auto” yani otomatik para çekme yöntemi, ikincisi “Slow” yani yavaş para çekme yöntemi ve son olarak üçüncüsü de “Instant” yani anında para çekme yöntemidir. Bunlardan birini seçerken komisyon ücretlerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Öğrenmek istediğiniz başka bir şey olursa sorabilirsiniz.

   Yanıtla
  • Yalnız etn electronium sakın biriktirdiklerinizi oraya çekmeye çalışmayın emeğiniz çöp olur. Playstore yada appstore dan BTC cüzdan indirin çekim yapacağınız da withdraw seçeneği aktif olduğunda store dan indirdiginiz cüzdanın depozit kısmına yatirabilirsiniz

   Yanıtla
 7. Günümüzde çeviri olanakları gayet iyi. Bu yüzden yabancı dil bilmek şart mı. Yani sitedeki yazıyı kopyalayıp çevirtme imkanı yok mu?

  Yanıtla
  • Her ne kadar çeviri siteleriyle birçok işlemi halledebilsek de tam olarak yapılan görevlerde yardımcı olamayacaktır.

   Yanıtla
 8. Merhaba toloka ya mobil den giriş yapıyorum pc sürümüne geçtiğimde mobildeki aynı bilgilerle giriş yapıyorum fakat tekrardan kayıt aşamasına yolluyor kayıt aşamasını yaptığımda bu numara zaten kayıtlı diyor pc sürümünde sıkıntımı var biliyormusunuz? kolay gelsin

  Yanıtla

Yorum yapın