Oyna Kazan Nedir?

Oyna Kazan, Onedio Medya AŞ tarafından geliştirilen ve mobil ortamda canlı yayınlanan çok oyunculu bir bilgi yarışmasıdır. Günümüzde teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte artık bilgi yarışmaları da buradan nasibini almıştır. Oyunda sorular gerçek zamanlı olarak soruluyor ve soruya yanlış cevap verenler eleniyor, yarışmadan galip olarak ayrılan kişi ise büyük ödülün sahibi oluyor. Oyna Kazan para ödüllü bilgi yarışmaları arasında en çok para ödülü veren uygulamadır.

Sayfa İçerikleri

Oyna Kazan’a Başlamak

Öncelikle telefonlarınızın uygulama indirme bölümünden “Oyna Kazan – Canlı Bilgi Yarışması” adlı uygulamayı bulup indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirip kurduktan sonra yapmanız gereken ilk şey uygulamayı kurduktan sonra Oynadıkça Kazandıran Bilgi Yarışmasına hemen başla seçeneğini seçmektir. Ardından Ülke seçimini ve cep telefonu numarasını soracaktır. Bilgilerinizi girdikten sonra telefonunuza onay mesajı gelecektir. Onay mesajındaki kodu uygulamaya girdikten sonra üyeliğiniz onaylanacak ve bir kullanıcı adı girmeniz istenecektir. Bunları tamamladıktan sonra artık yarışma saatlerinde yarışmalara katılıp para kazanmaya hazırsınız demektir.

Yarışma Ne Zaman Başlıyor?

Yarışma saatleri uygulamaya girdiğinizde karşınıza çıkacaktır. Bugün (Pazartesi) için söyleyecek olursak ilk yarışma (Doğru – Yanlış) Türkiye saati ile saat 13:30 da başlıyor ve 10.000 TL ödül veriyor. Ardından ikinci yarışma (Kumbara) 15:30’da başlıyor ve 10’da 10 yapanlara Joker hakkı kazandırıyor. Sıradaki yarışma (Kumbara) saat 17:30’da başlıyor ve yine 10’da 10 yapanlara joker hakkı veriyor. Daha sonra 19:30’da 10 Bin Türk Lirası ödüllü bir sonraki yarışma (Doğru – Yanlış) başlıyor. Bugünkü son yarışmanın ödülü ise 20 Bin Türk Lirası. Son yarışma (Oyna Kazan) 21:30’da başlıyor.

Oyna Kazan’da Para Kazanmak

Yarışmada soru sınırı bulunmamaktadır. Dolayısıyla soruları doğru bilen sayısı 1 kişi kalana kadar yarışma devam etmektedir. Doğru bilen sayısı 1 kişi kaldığında büyük ödülün sahibi oluyor. Sadece 1 kişi kazanmıyor tabii ki. Son 1000 kişi içerisinde olan herkes ödül kazanıyor. Ödüller soruları doğru bilen sayısı azaldıkça artıyor. Son 1000 kişi ödülü, son 500 kişi ödülü, son 100 kişi ödülü, son 20 kişi ödülü, son 5 kişi ödülü mevcuttur ve son olarak da sona kalan 1 kişi büyük ödülün sahibi oluyor. Ödüller yarışma günü, saati ve sponsoru gibi değişkenlere göre farklılık göstermektedir.

Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Yarışmada aslında çok basit bir sistem mevcuttur. Binlerce kişinin katılımıyla başlayan yarışma son 1000 kişiye düşüne kadar devam ediyor. Ardından sona kalan 1000 kişi arasında ilk ödül paylaşılıyor ve ödüllü sorular başlamış oluyor. Her soru 10 saniyedir ve her soruda 3 şık mevcuttur. Eğer herhangi bir soruda yanlış cevap verirseniz elenirsiniz. Her yarışmada ise 3 tip joker mevcuttur. Bunlardan birincisi “Ekstra Can” jokeri

cialis uk

, ikincisi “Eleme” jokeri ve sonuncusu ise “Çift Cevap” jokeridir. Bu jokerleriniz bittiğinde ücretli olarak satın alabilir ya da arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek kazanabilirsiniz.

Oyna Kazan İpucu Nedir?

Yarışmada sorulacak sorulara başlamadan önce İnstagram üzerinden yarışmadaki herhangi bir soru ile ilgili ipucu paylaşımları olmaktadır. İpuçlarını takip ederek para kazanabilirsiniz. Oyna Kazan Bilgi Yarışması bugünkü ipucunu kopyasını öğrenmek için buraya tıklayın.

Konu ile ilgili anlamadığınız ya da öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa bize sormaktan çekinmeyin. Daha fazla telefondan para kazanma yöntemini öğrenmek için Telefondan Kazan kategorimize göz atabilirsiniz.

“Oyna Kazan Nedir?” üzerine 2 yorum

    • Teşekkür ederiz Selin Hanım, diğer sayfalarımızı da inceleyerek daha birçok kazanç yolu bulabilirsiniz.

      Yanıtla

Yorum yapın