Telefondan Para Kazanmak

Telefondan para kazanmak gerçek mi? Günümüzde cep telefonları hayatımızın en büyük parçası olmaya başladı. Hatta öyle ki Google arama motorunun yapmış olduğu araştırma sonuçlarına göre

, internet kullanıcılarının yüzde 60’ına yakını artık kullanımını cep telefonları üzerinden gerçekleştiriyor. Böyle olunca bilgisayarlar üzerinden olan her şeyde olduğu gibi bilgisayardan para kazanmak konusu da yerini telefondan para kazanmak olarak yer almış durumda. Sitemiz üzerinde daha önce araştırdığımız ve deneyerek para getirisi olduğuna şahit olduğumuz uygulamaları Telefondan Kazan kategorisi üzerinden sizlerle paylaşacağız.

Sayfa İçerikleri

Telefondan Para Kazanmak Gerçek Mi?

Telefondan para kazanmak her ne kadar diğer internet sitelerinde anlatılanlar kadar kolay olmasa da gerçekten kazananlar vardır. Günümüzde telefondan para kazanabileceğiniz birçok uygulama olsa da bunlardan birçoğu söylendiği gibi para kazandırmamaktadır. Ya da para kazandırsa bile kazandırdığı para harcanan zamana ve emeğe karşılık gelmemektedir. İlerleyen günlerde sitemiz üzerinden değerlendirdiğimiz uygulamaları sizlerle paylaşmaya başlayacağız.

Para Kazandıran Uygulamalar

1- Yandex Toloka
 Sadece verilen görevi doğru bir şekilde talimatlara uyup tamamlayarak para kazanmak çok cazip gelecektir. Mobil marketlerden indirebileceğiniz Toloka uygulaması ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Görevleri doğru bir şekilde tamamlamanız karşılığında dolar olarak ücret verilir. Yandex Toloka ile Para Kazanmak sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2- Money App
Money App ile bazı basit görevleri başarıyla yerine getirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; belirli mağazaların ürünlerini incelemek ve fikrinizi belirtmek gibi, ya da belirli bir oyunu test etmek veya deneme sürümlerini incelemek gibi görevler mevcuttur. Google Play veya App Store gibi mobil uygulama marketlerinden Money App uygulamasını ücretsiz indirip kurarak size verilen görevleri tamamlayıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

3- Google Ödüllü Anketler
Telefonunuza indireceğiniz Google Ödüllü Anketler uygulaması ile hiç para harcamadan anketleri doldurun ve oradan kazandığınız parayı Google Play Store’da istediğiniz gibi harcayın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. >> Google Ödüllü Ankerler ile Para Kazanmak

Telefondan kesin para kazanma yollarını öğrenmek için Para Kazandıran Uygulamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamalardan Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu sorunun cevabını vermek biraz zordur çünkü birçok farklı değişkene göre kazanç miktarı da değişmektedir. Bazı uygulamalar sadece interneti olan bir telefon üzerinden para kazandırabilir. Bazı uygulamalardan para kazanmak için ise saha görevleri yapmanız gerekir. Saha görevleri diğer görevlere nazaran daha çok para kazandırmaktadır. Ne yazık ki ortalama bir görev ücreti belirtemiyoruz. Fakat şunu söylemek gerekir ki bu uygulamalar üzerinden tek görevde 0.01 Türk Lirası ile 5 Türk Lirası arası para kazanmak mümkündür.

Saha Görevleri Nelerdir?

Saha görevlerinden biri çevrenizdeki belirli mağazalara giderek oraları girişlerini ya da içerisini fotoğraflamak ya da oralar hakkında yorum bırakmaktır. Başka bir saha görevi ise uygulama üzerinde belirlenmiş herhangi bir markanın ürününün mağazada rafta nasıl gözüktüğünü fotoğraflamaktır. Bu gibi saha görevleri diğer yöntemlere göre daha fazla emek istediği için kazançları da diğer görevlere göre daha fazladır. Saha görevlerinde çektiğiniz fotoğrafları gittiğiniz mağazanın bulunduğu konumda uygulamalara göndermeniz gerekir. Aksi takdirde göreviniz kabul edilmeyebilir.

Uygulamalardan para kazanmak adına anlayamadığınız bir şey olursa bize sorabilirsiniz. Daha fazla Telefonda Para Kazanma seçenekleri için buraya tıklayın.

Yorum yapın