Televizyondan Para Kazanmak

Televizyondan para kazanmak ne kadar zor olabilir ki? Bugün Türk televizyonlarına baktığımızda bir çok yarışma programı görüyoruz ve bu yarışma programlarından birçoğu bir hayli para kazandırıyor. Bazı programlarda para ödülü varken bazı diğer programlarda ise ev, araba gibi diğer ödüller de verilmektedir. Burada sizin yapmanız gereken ise size hangi programın hangi içeriğin daha uygun olduğuna karar vermektir.

Sayfa İçerikleri

Televizyondan Para Kazanmak – Genel Kültür Yarışmaları

Dünya genelinde en çok para kazandıran yarışma olarak bilinen ve yıllardır yayın hayatına devam eden Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma. Kenan Işık’ın rahatsızlığı sonrası bir süre Selçuk YÖNTEM sundu. Ardından Murat Yıldırım’ın sunumuyla ATV’de takipçilerine para kazandırmaya devam etti. Yeni sezonda ise Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla izleyenleri düşündürmeye katılanları kazandırmaya devam ediyor.

Kim Milyoner Olmak İster

Ülkemizde en çok para kazandıran yarışma programlarından olan Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasının büyük para ödülü tam olarak 1 Milyon Türk Lirasıdır. Kim Milyoner Olmak İster yarışması ATV’de para kazandırmaya devam ediyor.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak için Kim Milyoner Olmak İster sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3’te 3 Tarih

Bir diğer çok para kazandıran yarışma programlarından olan Engin Altan Düzyatan’ın sunduğu 3’te 3 Tarih programıyla kazanabileceğiniz büyük ödül yine tam olarak 1 Milyon Türk Lirasıdır. TRT 1’in sevilen yarışma programı 3’te 3 Tarih her hafta seyircilerini bilgilendirmeye ve yarışmacılarını kazandırmaya devam ediyor.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak için 3’te 3 Tarih Yarışması Başvuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aileler Yarışıyor

Ufuk ÖZKAN‘ın sunumuyla izleyicileriyle buluşan Aileler Yarışıyor programı eğlendirirken kazandırmaya devam ediyor. Yarışmada halkın bilgi ve kültür seviyesini ölçerken kazanan takıma 10 bin Türk Lirası ödül veriyor.

Aileler Yarışıyor yarışması hakkında daha fazla bilgi almak için Aileler Yarışıyor Başvuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yaparsın Aşkım

Fox TV’de yayınlanan Yaparsın Aşkım programı İlker Ayrık‘ın sunumuyla her hafta eğlendirmeye ve kazandırmaya devam ediyor. Eşinizle iyi bir uyum içinde olduğunuzu ve onu iyi tanıdığınızı düşünüyorsanız bu yarışma tam sizin içindir. Yarışmanın büyük ödülü ise 0 Kilometre yeni bir araba… Günümüzde en düşük fiyatlı arabanın bile fiyatının çok yüksek olduğunu düşündüğümüzde bu yarışmadaki ödül olan arabanın diğer bir çok yarışmaya göre çok daha fazla kazanç sağladığını söylemek çok yerinde olacaktır. Peki ya bu büyük ödülü kazanan çift neden siz olmayasınız?

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak için Yaparsın Aşkım Başvuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Yemek Yarışmaları

Ülkemizde revaçta olan bir diğer televizyondan para kazanmak için katılabileceğiniz yarışma programı türü ise yemek programlarıdır. Eğer ki yaptığınız yemeklere güveniyorsanız ve bu yemekleri diğer insanlara sevdireceğinizi düşünüyorsanız bu yemek programı televizyondan para kazanmak için biçilmiş kaftan olacaktır. Bu programlardan biri TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programıdır. Bunun benzeri olan bir diğer yemek programı ise Zuhal Topal’la Sofrada adlı yarışma programıdır. Bu programa katılmak için tek şart evli ya da nişanlı olmak ve kayınvalide ile gelinin programa katılmasıdır. Gelin ve kayınvalidenin birlikte katılması gerektiği bir diğer yarışma programı ise Fatih Ürek’in sunduğu Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta programıdır. Bu yarışma programında günün birincisi olan geline 1 çeyrek altın ödül olarak veriliyor. Haftanın birincisi olan geline ise 1 altın bilezik ödül veriliyor. Yine gelin ve kayınvalidenin katıldığı bir diğer yarışma programı da Star TV’de yayınlanan Anneler ve Gelinler adlı yarışma programıdır. Bu programın büyük ödülü ise bir kese altın olarak veriliyor.

Sizlere bu sitede bu programları ayrıntılı bir biçimde anlatacağız.

Daha fazla bilgi almak ve daha fazla televizyondan para kazanma yöntemlerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Yorum yapın