Tıklama Başı Ödeme (PTC) ile Yatırımsız Para Kazanma

Tıklama başı ödeme veren ve kısaca PTC siteleri olarak bilinen sitelerden kolayca para kazanabileceğinizi biliyor musunuz?
 

Bu sayfayı okuyun ve Tıklama Ücretli İşler kavramını anlayın, reklamları inceleyerek para kazanın ve her ay 1000 Liraya varan gelirlere ulaşın.

Dünyanın her yerinden insanlar, işte ya da sıkıntıdan kurtulmak istediklerinde eğlenmek için interneti kullanıyorlar. İnsanlar farklı videolar izler, web’de gezinir, çok sayıda web sitesini ziyaret eder ve pek çok kişi her zaman çevrimiçi para kazanmak için bazı orijinal yollar arar.

Evde kazanmanın en kolay yöntemlerinden biri, yatırım yapmadan tıklanan sitelere ödemeli olarak çalışmaktır ve bu sayfada tüm PTC siteleri hakkında bilgi verilmektedir.

Şimdi tam zamanı!

Online para kazanmak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı. Kuşkusuz, mümkün olan en hızlı şekilde çok faydalı bir anlık gelir elde etmenin en iyi yolu budur.

Aşağıdaki makaleyi gözden geçirmek, PTC’nin nasıl çalıştığını keşfetmek ve bu şaşırtıcı para kazanma sisteminin heyecanını hissetmek için birkaç dakikanızı ayırın.

Sayfa İçerikleri

Tıklama Başı Ödeme (PTC) Nedir?


İngilizcesi “Paid to Click” yani “tıklama başı ödeme” olan PTC siteleri, web tarayıcısından reklamlar izleyerek para kazanabileceğiniz çevrimiçi reklam şirketleridir.

Bu sitelere, yatırım yapmadan tıklayıp para kazanabileceğiniz ve garantili ödemeler alabileceğiniz tıklama başına ödeme yapan web siteleri de denir.

Tıklama sitelerinde ödeme yaparak para kazanmak için zaman ayırmak 3 ila 5 dakika sürer ve yine de, orijinal ödemeli PTC siteleri listesinde belirtilen tüm sitelere kaydolursanız kolayca aylık 500 ila 1000 Lira ve belki de daha fazla kazanabilirsiniz.

Kariyerinize en iyi reklam tıklama işleriyle başlayın ve kolay gelir elde etmek için diğer şaşırtıcı teklifleri keşfedin!

Bu web siteleri özel bir beceri gerektirmediklerinden zahmetsiz para kazanmanızı sağlar ve temel bilgisayar bilgisine sahip bir çocuk bile ilk günden evlerinden ücretsiz olarak gelir elde etmeye başlayabilir.

Tıklama başı ödeme sistemleri, üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çevrimiçi yarı zamanlı işler yapmak isteyenler için çok uygundur.

Artık tüm bu web siteleri GPT (ücretli) iş modeline geçtiler, yani yalnızca çevrimiçi reklamları izlemekten para kazanmanın yanı sıra başka gelir fırsatları da sunuyorlar.

Tıklama Başı Ödeme (PTC) Sistemi ile Nasıl Para Kazanılır?

PTC sitelerinden gelir elde etmek çok kolaydır.

Öncelikle yapmanız gereken Ücretsiz bir hesap açmaktır. Hesabınızı açtıktan sonra nakit para kazanmaya başlayabilirsiniz. Son olarak da yapmanız gereken para çekme limitiniz geldiğinde paranızı hesabınıza çekmek olacaktır.

Anket raporlarına göre, birçok insan günde en az iki saat televizyon izliyor. Peki ya televizyon kanalları sadece sponsorlu reklamları izlediğiniz için size ödeme yapsalar?

Ne muhteşem bir teklif! Öyle değil mi? İşte bu tıklama başı ödeme yapan siteler için bu şekildedir. Ne kadar çok reklama tıklar, izlerseniz o kadar çok para kazanırsınız.

Neobux, vb. güvenilir bazı PTC web siteleri, reklam tıklama işini destekler ve reklam görüntüleme başına 0,001 ABD doları ile 0,1 ABD doları arası ücret öderler.

Sadece onlarla bir hesap açmanız ve mevcut tüm reklamları görmek için her gün giriş yapmanız yeterlidir.

Web pazarlamacıları veya çevrimiçi işletme destekleyicileri, iş programlarının tanıtımı için büyük trafik almayı ve yüksek trafikli web sitelerinde yer almak için büyük miktarda ödeme yapmayı amaçlamaktadır.

Bu siteler, sırayla, tıklamak, görüntülemek ve para kazanmak için bu reklam bağlantılarını günlük olarak hesap sayfanıza yerleştirir.

Tıklama Başı Ödeme Yapan Siteler

Site 1 : Neobux

 • Tıklama başı ücret: $0.001
 • Referans tıklama başı: $0.005
 • ​Para çekme Limiti: $2​
 • ​Max Reklam: 50+
 • Max Ref: Unlimited​​​​​
 • Ödeme Yöntemleri: Neteller / Skrill

Site 2 : Clixsense

 • Görev Başı Ücret: $0.02
 • Ref Görev Başı: ​Upto 20%
 • ​ ​Para çekme Limiti : $10
 • ​Max Görev: ​Unlimited
 • Max Refs: ​Unlimited​​​​​
 • Ödeme Yöntemleri : Payoneer/ Skrill

Site 3 : Offernation

 • Teklif Başı Ücret: Değişken
 • Anket Başı Ücret: Limitsiz
 • Tıklama Başı Ücret: $0.001 to $0.01
 • Referanslar: Sınırsız
 • ​Para çekme Limiti : ​$​​​​1
 • Ödeme Yöntemleri : PayPal / Bitcoin / Skrill

Site 4 : Get-paid

 • Teklif Başı Ücret: Limitsiz
 • Anket Başı Ücret: Limitsiz
 • Görev Başı Ücret: Limitsiz
 • Tıklama Başı Ücret: Limitsiz
 • Referanslar: Sınırsız​​​​​
 • Ödeme Yöntemleri : Skrill / PayPal

Site 5 : Scarlet-Clicks

 • Tıklama Başı Ücret: $0.01
 • Ref Tıklama Başı Ücret: ​Upto 40%
 • ​ ​Para çekme Limiti : $1​
 • Max Reklamlar: 50+
 • Max Refs: Sınırsız​​​​​​​​​
 • Ödeme Yöntemleri : Neteller / Skrill

Site 6 : Gptplanet

 • Tıklama Başı Ücret: $0.01
 • Referans Tıklama Başı Ücret: ​Upto 40%
 • ​ ​Para çekme Limiti : $1​
 • Max Reklamlar: 40+
 • Max Refs: Sınırsız​​​​​​​​​
 • Ödeme Yöntemleri : Neteller / Skrill

Başlangıç Gereksinimleri nelerdir?

Orijinal çevrimiçi iş arıyorsanız, PTC işletmesi, ilk günden başlamak üzere yatırım veya profesyonel beceriler olmadan evde para kazanmanın en iyi, şaşırtıcı ve ücretsiz yoludur.

Başlamak çok kolay. Hiçbir yaş sınırlaması yoktur. Herkes ücretsiz olarak katılabilir. Bu iş sistem gerektirir.

İnternete bağlı bir masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayar (Proxy / VPN’ye izin verilmez)
Bir Gmail hesabı (önerilir)
Kişisel bir banka hesabı
Bir PayPal ve Payza hesabı
Dikkat: Her internet bağlantısı için bilgisayar başına sadece bir hesap açın.

Tıklama Başı Para Nasıl Kazanılır?

Yatırım yapmadan reklamlara tıklamaktan nasıl para kazanacağınızı bilmek ister misiniz? Çok basit.. Daha önce de söylediğimiz gibi, her şeyden önce, orijinal ödemeli PTC siteleri listesinde önerilen siteler için ücretsiz (standart / yükseltilmemiş) bir hesap açmanız gerekir.

Başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra, hesabınıza giriş yapın ve tıklanacak reklamların listesini bulacağınız Reklamı Görüntüle sayfasına gidin. Yatırım yapmadan reklam görüntüleme işi çok kolaydır ve onu seveceksiniz.

Reklamları Görüntüleyerek Para Kazanmak mı?

Herhangi bir yatırım yapmaya gerek yok. Tıklama işleri ödenen çok kolaydır. Tek seferde bir reklam bağlantısını tıkladığınızda yeni bir tarayıcıda açılır. Zamanlayıcı veya çalışan çubuk sona ermesini ve sistemin otomatik olarak hesabınıza para yatırmasını bekleyin. Kredilendirildikten sonra, reklam penceresini kapatın ve reklam sayfasına geri dönün ve bir sonraki reklamı görüntüleyin.

Kullanılabilir tüm reklamları tıklamayı bitirene kadar bu işlemi tekrarlayın.

Her bir reklam tıklaması için, reklamın süresine bağlı olarak size 0.0001 ABD Doları ile 0.01 ABD Doları arasında bir ödeme yapılır. Bazı reklamlar 5 sn, bazıları 30 sn’ye kadar yayınlanabilir. Uzun reklamlar (yani, uzun saniye veya en az bir dakika boyunca yayınlanan reklamlar) daha fazla para kazanma imkanı verir.

Referans Programı


Tüm kayıtlı kullanıcılara, bağlantı sonunda kayıt kodlarını veya kullanıcı adlarını içeren ve ardından bir eğik veya eğik çizgi işareti bulunan benzersiz bir ortak bağlantı verilir. Ziyaretçiler bu bağlantıyı tıkladıklarında siteye yönlendirilirler ve bu bağlantıyla yeni bir hesap açtıktan sonra ömür boyu doğrudan yönlendirmeniz olur.

Referans programı sayesinde referansı olduğunuz kişiler reklamları tıkladıkları zaman ya da herhangi bir başka para kazandıran şeyler yaptıklarında siz de ödeme alırsınız. Bu, üyelerin web sitelerini görüntülemek için para aldığı programlardan gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için yönlendirmeler almanın önemli bir rol oynadığını açıkça göstermektedir.

Nasıl Ödeme Alırım?

Bahsettiğimiz sitelerin en düşük ödeme limiti 2.00 ile 10.00 ABD Doları arasında değişmektedir. Hesap bakiyeniz minimum ödemeye ulaştığında, profilinizde bulabileceğiniz PayPal, Skrill veya Payza hesabınıza para çekme talebi gönderebilirsiniz.

Dikkat: Profilinizde doğru PayPal, Skrill ve Payza e-posta adresinizi güncellemeyi asla unutmayın.

Bu sitelerin bazıları ödemeleri anında gerçekleştirirken, bazıları aynı gün yaklaşık altı ile dokuz saat arasında gerçekleşir. Diğerleri ise yaklaşık bir hafta içinde para çekme işlemini tamamlar. Dünyanın neresinde olursanız olun, kazancınız istediğiniz ödeme moduna ulaştırılacaktır. Oradan da parayı yerel para biriminizde yerel banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanabilirim?

Kazanç potansiyeliniz sınırsızdır, bu nedenle kazanabileceğiniz para miktarında bir sınır yoktur, izlediğiniz her reklam için ödeme oranı 0,001 ila 0,01 ABD Doları arasındadır.

Tıklama işlerinden ücretli olarak daha fazla kazanç elde etmek istiyorsanız, işe aktif yönlendirmeleri kiralamak veya yönlendirmek için üyeliğinizi yükseltmeniz ve alt sıranızdan ömür boyu komisyon almanız gerekir.

Tavsiyeler, sizin gibi bu sitelere doğrudan tavsiye bağlantınızdan doğrudan katılan kişilerdir. Her kayıtlı üyeye, yeni üyelere yönelmeleri için çevrimiçi olarak herhangi bir yerinde promosyon aracı olarak kullanmaları için özel bir başvuru kodu verilecektir. Yeni bir üye yönlendirme bağlantınızı tıklayarak katıldığında doğrudan yönlendirme olarak bilinir. Bu yaklaşım, terfi konusunda iyi olanlar ve büyük bir düşüş elde etmeyi başaranlar için harikadır. Doğrudan yönlendirmeleri getiremiyorsanız, istediğiniz kadar kiralayabilirsiniz.

Bazı siteler, tavsiye başına 0,2 ABD Doları gibi küçük bir ücret karşılığında kiralanabilen referanslar (aka kiralama) sağlar ve geçerliliği yalnızca 30 gündür; bu bilgileri yanınızda bulundurmak istiyorsanız genişletmek / yenilemek zorunda kalırsınız.

Referansları yalnızca maliyetli olmaları nedeniyle değil, birçoğunun yönetimi de zor bulduğu için tavsiye etmiyoruz ve iyi bir yatırım getirisi (yatırımın geri dönüşü) almadan önce çok sayıda referans almanız gerekecek. Çevrimiçi reklam tıklama web sitelerinde kazancınızı artırmak için doğrudan yönlendirmeler getirebilir veya başvuruları kiralayabilirsiniz.

Basit bir hesaplama:

Kendi reklam tıklama kazancınız:

5 reklam x 0,01 USD = günlük 0,05 USD

50 aktif tavsiye aldığınızı ve hepsinin günde 5 reklam tıkladığını varsayalım (her reklam 0.01 USD’dir).

Matematiksel olarak

50 x $ 0.05 = günlük $ 2.5

Aylık geliriniz = 2.5 x 30 gün = 75 $

75 Dolar da yaklaşık 430 TL eder.

Bu zorlu hesaplama yalnızca yönlendirmelerin yalnızca reklam tıklama işinden elde ettiğiniz aylık gelirinizdir. Tahmin edin, eğer anketler veya görevler yaparlarsa, tavsiye başına daha fazla kazanabilirsiniz ve kazancınız ayda 1000 Liradan fazla olabilir.

Neden Tıklama Başı Ödeme Yapan Siteler

Bu iş modelinin bir parçası olmanızın birkaç nedeni vardır:

Katılmak için ücretsiz
Evden çalışmak
Gerekli beceri yok
Kayıttan hemen sonra para kazanma
İstediğin zaman

buy levitra cheap

, istediğin yerde çalış
İstediğin işi al
Yüksek trafikli web siteleri
Hedeflenmiş kitle
Benzersiz ziyaretler
Tıklama yapılan sitelere yatırım yapmadan yapılan en yüksek ödeme
Her tıklama için ödeme alın

PTC (Tıklama Başı Ödeme) için öğrenmek istediğiniz başka bilgiler olursa bize sorabilirsiniz. Daha fazla internetten para kazanma yollarını öğrenmek için İnternetten Kazan kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın