Web Sitelerini Test Ederek Para Kazanmak

Web sitelerini test ederek para kazanmak hiç aklınızdan geçmiş miydi? Eğer cevabınız evet ise tam yerine geldiniz. Buradan öğreneceğiniz bilgilerle hem web sitelerini hem de Android ve IOS uygulamalarını test ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğer biraz da website tasarımı ve geliştirmesi konusundan temel teknik bilgileriniz varsa bunu hemen paraya çevirmeye başlayabilirsiniz.

Sayfa İçerikleri

Para Kazanmak için Web Sitelerini ve Uygulamaları Test Etme

Web sitelerini test etmek, hızlı para kazanmak için en iyi serbest mesleklerden biridir. Ayrıca, web sitesi test işleri, web geliştirme sektörüne girmek isteyen yeni başlayanlar için iyi bir başlangıç noktasıdır. Ödemeler proje bazlıdır, yani gerekli görevi tamamladıktan sonra ödeme alırsınız. Ancak ödeme oranı, test yöntemine ve pazarın politikasına göre farklılık gösterir. Örneğin, UserTesting, tamamlanan her test için 10 ABD Doları ve bir müşteriyle yapılan arama için 120 ABD Doları teklif eder.

Bir web sitesi denetleyicisi olmak, eleştirel ve mantıklı düşünmeyi gerektirir. Mükemmel iletişim becerilerine ve web sitesi işlevselliği ve tasarımı bilgisine sahip olmak, test raporlama kalitenizi artırmanıza da yardımcı olur.

Para kazanmak için yapacağınız bu işlerle birlikte olduğunuz yerden çalışabilirsiniz. Hem evde para kazanırsınız. Hem de internet siteleri ve akıllı telefon uygulamaları ile ilgili birçok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız burası bir yerden başlamak için en doğru yer olabilir.

Web sitesi test projeleri sunan pazar yerlerinden bazıları şunlardır:

Ubertesters – Mobil uygulamalara ve oyun testlerine odaklanın.

UserTesting – Kullanılabilirlik testi projeleri sunar.

Testbirds – E-ticaret mağazaları

Buy Amoxil UK

, sohbet robotları ve oyunlar dahil dijital ürünler için test yap.

Userlytics – Web sitelerini ve uygulamaları test etmenin yanı sıra, video reklamlarını incelemeye odaklanan projelere katıl.

TryMyUI – Gösterim testi ve ankete dayalı projelerde yer al.

Eğer siz de başka bir site veya uygulama önerisinde bulunmak isterseniz forum kısmından lütfen belirtiniz. En kolay yolu seçin ama basit olmayın.

Son olarak anlamadığınız ya da sormak istediğiniz bir konu olursa bize sormaktan çekinmeyin. Para kazandıran sitelerle ilgili daha fazla bilgi almak ve internetten para kazanma yollarını öğrenmek için Para Kazanma Yolları kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın