Yaparsın Aşkım Başvuru

Fox TV’de yayınlanan Yaparsın Aşkım programı İlker Ayrık‘ın sunumuyla her hafta eğlendirmeye ve kazandırmaya devam ediyor. Eşinizle iyi bir uyum içinde olduğunuzu ve onu iyi tanıdığınızı düşünüyorsanız bu yarışma tam sizin içindir. Yarışmanın büyük ödülü ise 0 Kilometre yeni bir araba… Günümüzde en düşük fiyatlı arabanın bile fiyatının çok yüksek olduğunu düşündüğümüzde bu yarışmadaki ödül olan arabanın diğer bir çok yarışmaya göre çok daha fazla kazanç sağladığını söylemek çok yerinde olacaktır. Peki ya bu büyük ödülü kazanan çift neden siz olmayasınız?

Sayfa İçerikleri

Fox TV Yaparsın Aşkım Başvuru Şartları

Yarışmaya başvuru yapabilmek için evli veya nişanlı olmanız yeterlidir. Başvuru yaparken de girmiş olduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir çünkü eğer ki bilgilerinizde herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık fark edilirse yarışmaya katılmanız imkansız olacaktır. Ve hatta yarışmaya katılmaya şans kazandıysanız bile ön elemeden geçmeniz ne yazık ki imkansız olacaktır.

Yaparsın Aşkım’a nasıl başvurulur?

Fox TV Yaparsın Aşkım Yarışmasına başvuru sayfasından başvuru yapmak için buraya tıklamanız ve formu doldurmanız yeterlidir. Yarışmaya başvururken bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde unutmayın çünkü bilgilerin doğruluğunu çok dikkat ediyorlar. Yarışmacıları seçerken genelde sizi diğer insanlardan bir adım öne geçiren özellikleri bulmaya çalışıyorlar. Bu nedenle eğer sizinde diğer insanlardan sizi ayıran bazı özellikleriniz varsa bunlardan bahsetmeyi unutmayın. Ayrıca yine bir başka başvuru yöntemi de instagram üzerinden yapılan başvurudur. Daha önce başvuru yapan kişilerin söylediklerine göre ise instagram üzerinden yapılan başvuruların yarışmaya katılma olasılığı daha yüksek gözüküyormuş. Peki bu yarışmaya instagram üzerinden nasıl başvuru yapabilirsiniz? Yarışmada oynanan oyunlardan herhangi birini oynarken videonuzu çekin ve ardından bu videoyu yarışmanın resmi instagram hesabına gönderin. Ya da videonuzu #YaparsınAşkım etiketiyle paylaşın ve arından videonuzun incelenmesini bekleyin. Videonuzun incelenmesinin ardından eğer uygun görülürseniz sizi arayacaklar ve sizi yarışmanın deneme çekimleri için davet edeceklerdir.

Öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa bize sormaktan çekinmeyin. Daha fazla televizyondan para kazanma yöntemi için burayı tıklayınız.

Yorum yapın