Ysense ile İnternetten Para Kazanma

Ysense ile internetten para kazanmak için yapabileceğiniz birçok farklı yol vardır. Bugün sizlere birçok farklı yolla internetten para kazanma şansı elde edebileceğiniz Ysense adlı internet sitesini ve para kazanma yollarını anlatacağız. Eski adı Clixsense olan bu site her ne kadar anket doldurarak para kazanma yolu olarak düşünülsede Ysense sadece bir anket doldurarak para kazanma sitesi değildir. Aynı zamanda internetten küçük görevler yaparak ya da oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz. Evet yanlış görmediniz. Bu site sayesinde hem oyun oynayıp eğlenebilirsiniz hem de eğlenirken para kazanabilirsiniz.

Sayfa İçerikleri

Ysense Nedir?

Ysense, eski adı Clixsense olan ve 2007 yılından beri internetten para kazandırmaya devam eden bir internet sitesidir. Her ne kadar anket doldurarak para kazanma sitesi olarak bilinse de bu site sayesinden hem oyun oynayarak hem de basit görevler yaparak da kolayca para kazanabilirsiniz.

Ysense ile Para Kazanmaya Başlamak için Hemen Tıklayın!

Ysense ile İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten para kazanmak isteyenlerin en önemli yardımcı sitelerinden biri olan Ysense sayesinde birçok farklı anket şirketini bir arada bulabilirsiniz ve size uygun olan anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Sadece anket doldurarak mı para kazandırıyor? Hayır tabii ki. Bazen oyun oynayarak bazen basit bir görev yaparak ve bazen de sadece bir uygulamayı telefonunuza indirerek para kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Ysense ile anket doldurarak para kazanmak isteyenler için birçok farklı anket sitesi bir araya getirilmiştir. Sitenin ana sayfasına girdiğinizde “Surveys” yani “Anketler” seçeneğinin altındaki “Complate Surveys” yani “Anketleri Tamamla” seçeneğine tıklayarak size uygun olan anketleri görebilirsiniz. Anketlerin yanında ne kadar para kazanacağınız ve anketin yaklaşık olarak kaç dakika süreceği de yazmaktadır. Ödemeler Dolar bazında yapılıyor ve ortalama bir anket yaklaşık 0.50 Dolar ücret veriyor.

İnternette birçok sitede anket doldurarak para kazanabileceğiniz yazmaktadır. Biz de bunların birçoğunu deneyerek gerçekten para kazandıran siteleri sizlere sunuyoruz. Bu sayede yeterli para kazandırmayan sitelerle boş yere zaman kaybetmemiş oluyorsunuz. Anket doldurarak para kazanmayla ilgili daha fazla bilgi almak için Anket Doldurarak Para Kazanmak sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Ana sayfadaki “Offers” yani “Teklifler” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza birçok farklı sitede birçok farklı teklifler gelecektir. Size uygun olan teklife tıklayarak orada yazanları uyguladığınızda para kazanabilirsiniz. Teklif içeriği ve ücretleri çok değişilik göstermektedir. Örneğin oradaki tekliflerden birinde telefonunuza bir uygulama indirmenizi istiyor. Uygulamayı telefonunuza indirmeniz durumunda 0.10 Dolar para kazandırıyor. Bir başka teklifte ise bir oyunu telefonunuza indirip oynamanızı istiyor. Oynadığınız oyunda belirlenen seviyeye geldiğinizde ise size 35 Dolar ödeme yapmayı temin ediyor. Dolayısıyla Ysense ile oyun oynayarak para kazanmak gerçek oluyor.

Görev Yaparak Para Kazanmak

Ysense ile görev yaparak para kazanmak da mümkündür. Ana sayfadaki “Tasks” yani “Görevler” seçeneğine tıklayarak küçük basit görevler yaparak para kazanabilirsiniz. Buradaki görevler de eski adı “Figure Eight” olan ve daha sonra “Appen” şirketinin satın aldığı mikro görev sitesi tarafından gönderilmektedir. Yaptığınız bu görevler karşılığında kazandığınız paralar Ysense hesabınızda birikmektedir.

Appen şirketi internetten para kazandıran siteler arasında en çok para kazandıran sitelerden biridir. Birçok farklı görevler yaparak para kazanabilirsiniz. Bu sitede hem mikro görevler hem de uzun süreli görevler mevcuttur. Uzun süreli görevler başvuru usulü yapılmaktadır ve başvurunuz kabul edilirse sizi bir ön değerlendirme testine tabi tutmaktalardır. Eğer ki bu ön değerlendirme testini geçerseniz ortalam saati 5 $ olan görevlere katılarak para kazanabilirsiniz.

Appen hakkında daha fazla bilgi almak için Appen Nedir ve Nasıl Para Kazanılır? sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Ekstra: Günlük Kontrol Listesi Bonusu

Ysense ana sayfasına girdiğinizde sayfanın sağ tarafında “Daily Checklist Bonus” başlıklı bir kutucuk göreceksiniz. Bunun Türkçe karşılığı “Günlük Kontrol Listesi Bonusu” olmaktadır. Günlük Kontrol Listesi sadece günlük ySense etkinliğinizi takip etmenize yardımcı olmakla kalmaz

, aynı zamanda aktif bir ySense üyesi olduğunuz için sizi ödüllendirir. Yani bu kutucuk sayesinde hem ne kadar işlem yaptığınızı, hangi işlemleri yaptığınızı öğrenebilirsiniz; hem de “REQUIREMENTS” yani “Gereksinimler” başlığı altındaki işlemleri tamamlayarak bonus kazanabilirsiniz. Günlük Kontrol Listenizi tamamladığınız her gün için, hesap bakiyenize o günün sonunda %16’ya kadar bonus eklenir. Kazanabileceğiniz bonus miktarı sınırsızdır; sadece faaliyetinize bağlıdır.

Ysense Anında Bildirim Uygulaması (Addon)

Ysense Addon Google Crome uzantısı sayesinde sitede herhangi bir anket veya görev olduğunda anında bildirim alabilirsiniz. Bu site kullanıcıları için önemlidir çünkü bütün anketler ve görevler belirli bir kontenjan dahilinde gönderilmektedir. Siz de bu uzantı sayesinde ilk bildirim alanlardan biri olarak görevinizi tamamlayabilir ve para kazanabilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı da kalmamaktadır. Ysense Addon uzantısı sayesinde toplamda ne kadar para kazandığınızı, olduğunuz gün ya da bir önceki gün ne kadar para kazandığınızı da kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Ysense ile Para Kazanmaya Başlamak için Hemen Tıklayın!

Yabancı Dil Bilmenin Önemi

Küreselleşen dünyanın vazgeçilmezi olan iletişimi kurmak amacıyla evrensel dilleri bilmenin, öğrenmenin öneminin son zamanlarda ne kadar önemli olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bundan dolayı da ekstra bir dil bilmek özellikle dünyamızda en çok kullanılan bir dil olan İngilizce bilmek artık bir gereksinim haline gelmiştir. Ysense ile internetten para kazanmak isteyen kullanıcılar eğer İngilizce bilmiyorlarsa başta biraz zorlanabilirler. Her ne kadar anketlerin ve diğer görevlerin içeriklerinde Türkçe dil seçeneği mevcut olsa da ySense sitesinin dili İngilizcedir. Ayrıca ySense ile ilgili sorunlar yaşayan ve bilgi almak isteyen Türk kullanıcılar için Forum seçeneğine tıklayarak “TurkishTürkçe sayfasından site üyeleriyle Türkçe konuşarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yabancı dil hakkında daha fazla bilgi almak için İngilizce Öğrenmenin Önemi başlıklı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Okuduğunuz sayfada anlamadığınız ya da sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa bize sormaktan çekinmeyiniz. Ysense benzeri daha fazla internetten para kazandıran siteler hakkında bilgi almak için İnternetten Kazan kategorimizi inceleyebilirsiniz.

“Ysense ile İnternetten Para Kazanma” üzerine 12 yorum

  1. Bende internet uzeri para kazanmak için yabancı dilimi kulanmak istiyorum ama secenekler az bu konuda

    Cevapla

Yorum yapın