TransferWise ile Para Transferi

TransferWise ile yurt dışından Türkiye’ye para gönderme ve Türkiye’den yurt dışına para gönderme gibi konuları nasıl yapacağınızı buradan öğrenebilirsiniz. TransferWise internet sitesi üzerinden yapacağınız işlemlerde önemli olan konuları, para trasferini nasıl yapacağınızı ve daha bir çok şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

TransferWise’a Üye Ol 500 Sterline Kadar Ücretsiz İşlem Yap

Sayfa İçerikleri

TransferWise Nedir?

TransferWise, uluslararası para transferine aracılık ederek para transferlerinin kolaylaşmasını sağlayan bir şirkettir. Bankaların aldığı yüksek komisyon ücretleri ve kur çevrim farklarının fazla olduğundan şikayetçi olan iki Estonya vatandaşı tarafından 2010 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Ayrıca TransferWise’ın en çok dikkat çektiği bir konu da şeffaflık konusudur. Bankalar aracılığıyla yurtdışından Türkiye’ye para gönderirken yapılan kesintiler çok fazla olmaktadır. Hatta bazen hiç beklemediğimiz bir kesinti oluyor. Transferwise eğer herhangi bir kesinti olacaksa bunu daha önce yazıyor. Dolayısıyla da herhangi bir sürprizle karşılaşmamıza mahal vermiyor.

TransferWise Güvenilir mi?

Evet. İngiltere merkezli olan TransferWise şirketi İngiltere’deki FCA lisansına sahip resmi bir kuruluştur. Şirket

buy kamagra 100mg

, Avrupa Birliği Ödeme Servisleri Yönetmeliği’ne uygun düzenlenmiş olup her ay düzenli olarak denetim altında tutulmaktadır. Dolayısıyla hem kısa sürede para göndermek ya da almak istiyorsanız. Hem de kesintilerle sürprizler yaşamak istemiyorsanız TransferWise tam size uygun güvenli bir yöntemdir.

TransferWise ile Para Gönderme ve Çekme

Yurdışından Türkiye’ye, Türkiye’den yurtdışında para gönderme konusunda hem nakit anlamında tasarruf sağlamaktadır. Hem de zaman anlamında tasarruf sağlayan TransferWise sistemini kullanmak oldukça basittir.

Öncelikle TransferWise Üyelik İşlemleri tamamlanması gerekiyor. Kullanımı oldukça kolay ve Türkçe dil seçeneği olduğundan dolayı yönergeleri takip ederek kolaylıkla üye olabilirsiniz. Üye olurken bireysel hesabı seçmeyi unutmayın. Ayrıca sitemizdeki davet linki ile üye olan kullanıcılara özel olarak Para alma ve Para göndermelerinizde ilk 500 İngiliz Sterlini karşılığına denk gelen ödemeleriniz hiçbir ek masraf olmadan yapılacaktır. Ücretsiz kolaylıklar bununla da sınırlı değil. 500 Sterlin sınırını geçerseniz eğer site size bir kereye mahsus 50 Sterlin hediye ediyor.

Üyelik işlemini gerçekleştirirken e posta adresi, isim, soy isim gibi bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bu Bilgileri de girdikten sonra öncelikle hangi para birimleriyle işlem yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor.

Para birimi seçimlerinizi de yaptıktan sonra kendi hesap bilgilerinizi sisteme kaydederek alacağınız paranın hemen hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Hesabınızın onaylanma sürecinde ek bilgilere ihtiyaç duyulursa size SMS ve e-posta yoluyla bildirim gönderilecektir.

TransferWise ile Clickworker Bağlantısı

Clickworker sisteminde Türkler ödemelerini alabilmek için bir TransferWise hesabına sahip olmak zorundadır. Çünkü Paypal gibi diğer ödeme methodları şuan için Türkiye’de kullanılmamaktadır. Dolayısıyla buradan davetimizi kullanarak yapacağınız TransferWise üyeliğiniz sayesinde hem Clickworker’daki kazancınızı çekebilirsiniz. Hem de 500 İngiliz Sterlinine denk gelecek kadar Dolar, Euro veya Türk Lirası çekimlerinizi de ücretsiz yapabilirsiniz. Bunun yanında 200 Sterlinin üstünde işlem yapanlara da 50 Sterlin hediye veriyor. Hiç vakit kaybetmeden üye olarak hem kazandığınız paralardan olmayın hem de ekstra gelir sağlayın.

TransferWise Üyelik Girişi

Okuduğunuz sayfada TransferWise ile ilgili anlamadığınız ya da sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa bize sormaktan çekinmeyiniz. Güncel konularda daha fazla bilgi almak için Güncel Kategorimizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapın