Marketagent ile Para Kazanma

Marketagent ile para kazanma yollarını öğrenerek internetten para kazanma alışkanlıklarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Sizlere bugüne kadar online para kazanma hakkında birçok farklı yol gösterdik ve bu yollarla para kazananların bize bildirmesinden de hep mutluluk duyduk. Bugün de sizlere daha önce bahsettiğimiz fakat pek üzerinde durmadığımız fakat sizlerden gelen istekler üzerine derinlemesine inceleyeceğimiz Marketagent sitesinden ve uygulamasından bahsetmeye karar verdik.

Sayfa İçerikleri

Marketagent Nedir?

Marketagent; internet sitesinden, cep telefonunuzdaki uygulamasından veya sadece e-posta üzerinden sizlere gönderilen anketleri cevaplayarak para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Marketagent sitesinde Türkçe dil seçeneği de mevcut olduğu için kullanıcılar anketlere katılım sağlarken dil konusunda bir sıkıntı çekmemektedir. Şirket Almanya merkezli olup bugüne kadar kullanıcılarına yıllardır para kazandırmaya devam etmektedir.

Nasıl Üye Olurum?

Marketagent.com‘a aşağıda vereceğimiz bağlantıdan kolayca kaydolabilirsiniz. Site belirli aralıklarla sizinle e-posta yoluyla irtibata geçecektir. Bunun üzerine sizde görüşlerinizi bildirerek, anket formunu tamamen doldurulmuş şekilde göndermeniz gerekmektedir. Siteye aşağıdaki bağlantıdan kaydolmanız durumunda size 1 Euro değerinde 100 puan verilecektir. Kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz durumunda size 0.50 Euro değerinde 50 puan daha verilecektir. Yılda bir kez kişisel bilgilerinizi güncelleyerek 0.50 Euro kazanabilirsiniz.

Marketagent Sistemiyle Para Kazanmaya Başlamak için Hemen Tıklayın!

Marketagent ile Nasıl Para Kazanılır?

Marketagent.com’da para kazanma işlemi siteye üye olmanızla beraber başlamaktadır. Öyle ki üyelik işlemlerinizi tamamladığınız anda 1 Euro kazanabilirsiniz. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi kişisel bilgilerinizi güncellemeniz durumunda 0.50 Euro daha kazanırsınız. Her yıl kişisel bilgilerinizi güncelleyerek 0.50 Euro kazanmaya devam edersiniz. Daha sonra sizin referansınızla siteye üye olanlar da size para kazandırır. Yani referans olduğunuz her arkadaşınız için ilk olarak 0.50 Euro kazanırsınız. Unutmayın, eğer arkadaşınız sizin referansınızla siteye üye olur ve ilk anketini cevaplarsa bu ödülü alırsınız. Ardından da en çok para kazandıran yöntemlerin neler olduğuna gelelim. Öncelikle kişisel bilgilerinizin doğru girilmesi önemlidir çünkü anketler bu kişisel bilgilere göre gönderilecektir ve eğer ilk girdiğiniz kişisel bilgiler ile yeni ankete başlarken vereceğiniz kişisel bilgiler birbiriyle uyuşmazsa o ankete kabul edilmezsiniz. Her anket süresi ve ücreti değişiklik göstermektedir.

Ne Zaman ve Ne Sıklıkla Anket Gelir?

Anketlere davet, rasgele seçilerek gerçekleşir. Başka bir deyişle, sistemdeki adres havuzuna rasgele erişilir ve gereken katılımcı sayısını seçer – bu metodolojik olarak gereklidir. Ancak, çoğu zaman, katılımcıların belirli gereksinimleri de karşılaması gereklidir (ör. yaş ve cinsiyet). Bu, zaman zaman anketler arasında daha uzun aralar olabileceği ve ardından tekrar çok hızlı ilerleyebileceği anlamına gelebilir.

Marketagent ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Tarafınızdan tamamen doldurulan her bir ankete harcadığınız emeğin telafisi, hesabınıza kaydedilen puanlar ile yapılır. Bu telafinin yüksekliği, ankete göre değişir ve anket türü ile anket formunun uzunluğuna bağlıdır. Anketlere katılma konusunda tamamen serbestsiniz ve hiçbir zaman bir katılma zorunluluğu yoktur. Tarafınızdan elde edilen puanları dilediğiniz zaman, Takas Pazarından

buy generic levitra

, nakit para olarak çekebilirsiniz. Online anketlere katılım puanı 10 ve 250 puan aralığında olmaktadır. Genellikle en az 50 puanlık anketler gelmektedir. 100 puanın karşılığı 1 Euro olmaktadır. Bugün (13 Mayıs 2020) döviz kurlarına baktığımızda 1 Euro 7.60 Türk Lirasına denk gelmektedir. Dolayısıyla bu da pek azımsanmayacak bir miktardır.

Marketagent.com Güvenilir Mi?

Kişisel bilgileriniz, sosyodemografik özellikleriniz, kişisel tahminleriniz ve görüşleriniz, hiç bir şekilde kişiliğiniz ile bağlı olarak açıklanmaz. Bunlar sadece, Marketagent müşteri için doğru hedef kitleyi seçebilmek ve stratejik trendleri görebilmek için, bilgi birikiminin oluşturulmasını sağlar. E-posta adresiniz müşterimize kesinlikle verilmez. Sizin tarafınızdan aktarılan bilgiler ve görüşler hiç bir zaman isminiz veya adres bilgilerinize bağlı olarak aktarılmaz veya açıklanmaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Ödeme konusuna gelirsek yıllardır sorunsuz ödeme yaparak bugünlere gelmiş bir şirket olduğu için kazandığınız paranın ödenmesi konusunda bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Sadece haksız kazanç sağlamayı düşünen insanları tespit ettiklerinde bu kişilerin hesapları engellenmektedir. Haksız kazanca bir örnek verecek olursak bir kişinin birden fazla hesap açması veya yanlış bilgiler vermesini söyleyebiliriz.

Nasıl Para Çekilir?

Anketlere katılmanızdan dolayı, kişisel hesabınıza Marketagent puanları kaydedilir. Bunları dilediğiniz zaman Takas Pazarı’nda nakit para veya kooperasyon partnerleri ürün veya hizmetleriyle takas edebilirsiniz. Biriktirilmiş paranızı bağışlama imkanı da vardır. Takas Pazarı seçeneğine tıklayarak hangi yöntemle para çekmek istediğinizi seçebilirsiniz. Şuan için Skrill, Paypal ve Wise yöntemleriyle nakit paranızı çekebiliyorsunuz. Paypal ve Skrill kullanımı Türkiye’de geçerli olmadığı için paranızı Wise aracılığıyla anında banka hesabınıza gönderebilirsiniz. Paranızı gönderirken hesabınıza ne kadar Türk Lirası geleceği de bu sayfada gösterilmektedir.

Marketagent Sistemiyle Para Kazanmaya Başlamak için Hemen Tıklayın!

Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Anket doldurarak para kazanmak için arama yaptığınızda internette karşınıza birçok seçenek çıkmaktadır. Bu seçeneklerden bir çoğu yeterince kazandırmayan ve hatta neredeyse hiç kazandırmayan sitelerdir. Biz de sizler için sadece denenmiş ve gerçekten para kazandıran yöntemleri bir araya getirerek sizi bu zahmetten kurtarmak adına bir sayfa oluşturduk. Anket Doldurarak Para Kazanmak sayfamızı ziyaret ederek bu konuda daha fazla yöntem bulabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak için öğrenmek istediğiniz başka bilgiler olursa bize sorabilirsiniz. Daha fazla internetten para kazanma yollarını öğrenmek için İnternetten Kazan kategorimize göz atabilirsiniz.

“Marketagent ile Para Kazanma” üzerine 17 yorum

 1. Merhabalar

  Marketegent gerçekten para kazandıran bir site. Ancak ödemeleri Skrill üzerinden yapıyor . Skrill’in ülkemizle olan anlaşması Ocak 2021’de bitiyor. Üyelerine bu konuda bilgi maili attı. Marketegent’tan ödemeleri bizlere yani Türkiyedeki üyelerine bundan sonra nasıl yapacak? Bu konuda bir bilginiz varmı acaba?
  Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  Yanıtla
  • Merhabalar Emel Hanım, bu konu ile ilgili Marketagent tarafından henüz herhangi bir bilgi alamadık. Yeni bir bilgi alabilirsek sizleri de buradan bilgilendiririz.

   Yanıtla
 2. Tekrar merhabalar, bugün Marketagent’tan cevap aldık. Durumdan haberdar olduklarını ve en kısa sürede yeni bir yatırım partneri eklemek istediklerini söylediler. Cevaplarını olduğu gibi yazıyorum.
  “We were informed of this matter and intensified our search for a new exchange partner. We hope to be able to add one soon.”
  Umuyoruz ki daha az işlem ücreti kesen, uygun ve basit bir aracı kurum seçerler.

  Yanıtla
  • Merhabalar, Buradan Kazan internet sitesinde yayınlanan sistemler gercekten para kazandırdığına bakıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Bu siteler ek gelir kapısı arayanlar için değerlendirebilir.

   Yanıtla
  • Merhabalar, normalde üyelik bilgilerinizi doğru girdiyseniz ve e-posta onayı yaptıysanız hemen aktif edilmesi gerekir.

   Yanıtla
  • Merhabalar, Marketagent ile para kazanmak istiyorsanız üye olduktan sonra bilgilerinizi girerek anket gelmesini bekleyebilirsiniz. Her yeni ankette de ekstra para kazanabilirsiniz.

   Yanıtla
  • Merhaba, Marketagent ile anket doldurmak istediğiniz zaman eğer anket mevcutsa ana sayfanızda gözükecektir.

   Yanıtla

Yorum yapın