İnternetten En Çok Para Kazandıran Siteler 2020 Güncel Liste

İnternetten en çok para kazandıran siteler hemen para kazandıran yöntemleri öğrenerek buradan para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternette para kazanmak için hazırlanmış bir çok site ve dolayısıyla sermayesiz para kazanmak için birçok site vardır. Önemli olan en doğru seçimi yapıp en kısa zamanda en fazla para kazanabilmektir. Biz de bugünkü yazımızda sizlere zaman kaybettirmeden en kısa sürede en çok para kazanabileceğiniz siteleri bir araya getirmeye karar verdik. Çalışanlar için ek iş olanakları, ev hanımlarına evde iş yapma olanakları, öğrenciler için part-time ek iş olanaklarını bir araya getiriyoruz. Dikkat etmeniz gereken tek konu biz burada sizlere internetten zengin olmanın yollarını paylaşmıyoruz. Az da olsa ek gelir kapısı bulabileceğiniz sitelerden bahsediyoruz. Paylaştığımız siteler daha önce denediğimiz ve kesin para kazandıran ve ödeme yapan sitelerdir. Bu para kazanma fikirlerinden yola çıkarak siz de evinize ek gelir getirebilirsiniz.

Sayfa İçerikleri

İnternetten En Çok Para Kazandıran Siteler 2019 – 2020 Listesi

1- Appen

Appen, yapay zeka programlarının gelişmesini sağlamak amacıyla yarı zamanlı iş olanakları sayesinde sizlere para kazandırabilecek bir internet sitesidir. Appen Connect üzerinden hangi işlerin size uygun olduğunu bulduktan sonra bu işler için başvuru yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz kabul edilirse bu iş sayesinde saati en az 5 dolarlık olan internet üzerinden yapacağınız işler sizi bekliyor. Günde 4 saat çalışmayla saati 5 dolardan, günde 20 dolar kazanç sağlayabilirsiniz. Haftada 5 gün görev yaparsanız günde 20 dolardan haftada 100 dolar eder. Bu da demek oluyor ki bir haftada 100 dolar kazanırsanız ayda en az 400 dolar kazanabilirsiniz. 400 dolar da şuanki kurlara baktığımızda (16 Aralık 2019) 400*5.85= 2340 Türk Lirası ediyor. Ayda 2340 Lira ek gelir hiç azımsanacak gibi değil. Ayrıntılı bilgi için Appen Nedir? – Nasıl Para Kazanılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2- Amazon Mechanical Türk

Amazon alışveriş sitesinin bünyesinde bulunan Amazon Mekanik Türk sistemi ile para kazanmak için verilen basit görevleri yapmanız yeterli olacaktır. Para ödemelerini Euro ile yaptığı için ve Türkiye’deki döviz kurları da yüksek olduğu için kazanacağınız paranın miktarı da o kadar yüksek olacaktır. Bazen sadece küçük bir ankete katılarak bile 1 Euro gibi bir ücret alabilirsiniz. Genellikle basit ve anlaşılır bir yapıya sahip olan MTurk ile ilgili daha fazla bilgi için sizlere daha önce hazırlamış olduğumuz Amazon Mechanical Turk ile Para Kazanmak adlı sayfamıza göz atabilirsiniz.

3- BuradanKazan.com ile İnternetten en çok Para Kazandıran Siteler

İnternetten en çok para kazandıran siteler için Buradankazan.com sitesi üzerinden evde ek iş imkanı bulabileceğiniz siteleri öğrenebilir ve gönül rahatlığıyla sermayeli veya sermayesiz para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tamamı denenmiş olan para kazanma yolları sayesinde size en uygun para kazanma yolunu bulabilirsiniz. Buradan Kazan sitesinde sadece bilgisayarda değil aynı zamanda telefondan

generic levitra

, televizyondan ya da güncel yatırım araçlarından para kazanma yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Açık ve anlaşılır site yapısı sayesinde diğer sitelerde yaşayabileceğiniz problemlere rastlamadan hemen para kazanmaya başlayın.
Sitenin ana sayfasına aşağıdaki linki tıklayarak girebilirsiniz.

Buradan Kazan ile İnternetten en çok Para Kazandıran Yöntemler

4- Clickworker

Clickworker, internetten yapay zekayı geliştirmek adına küçük görevler vererek para kazandıran bir internet sitesidir. Çok basit ve anlaşılır görevler sayesinde bu siteden oldukça iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Örneğin verilen görevlerden birinde herhangi bir öğenin fotoğrafını çekip göndererek 1.50 Euro kazanabilirsiniz. İnternetten yaptığınız görevlerin karşılığı olarak ödemeyi Euro ile yapan Clickworker sayesinde Euro bu kadar yüksek limitlerdeyken yeterince iyi kâr edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için Clickworker Nedir ve Nasıl Para Kazanılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5- Yandex Toloka

Yandex Toloka sistemi Amazon Mechanical Turk sistemine nazaran çok daha anlaşılır bir yapıya sahipdir. Benzer bir şekilde yine küçük görevler yaparak para kazanabileceğiniz Toloka sisteminin olumlu yönleri saymakla bitmek bilmeyecek kadar çoktur. Mesela site dili Türkçe olduğu için görevlerin anlamlarını ve içeriklerini daha rahat anlayabilirsiniz. Ödeme konusunda da en iyilerden olmayı başaran Toloka, ödemelerini Papara üzerinden bizlere sunmaktadır. Görev başına dolar olarak ödeme yapan Yandex Toloka para çekme esnasında Papara hesabınıza ücretinizi Türk Lirası olarak yapmaktadır. Yandex Tolako ile ilgili daha fazla bilgi için Yandex Toloka ile Para Kazanmak sayfamıza tıklayınız.

Anlamadığınız ya da sormak istediğiniz bir konu olursa bize sormaktan çekinmeyin. Daha fazla internetten para kazanma yollarını öğrenmek için İnternetten Kazan kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın